Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról...

Mi a véleményetek azokról akik prostituáltként"dolgoznak"?

Figyelt kérdés
Most nem a külsőségekre gondolok,hanem pl ha egyismerősötökről kiderűlne hogy prostituált,hogyan viszonyulnátok hozzá? le nézitek őket?

2017. szept. 11. 22:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
36%
Semmit nem gondolnék róla! Nem romlana meg vele a kapcsolatom, nem állnék hozzá másképp.
2017. szept. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Örülnék, az esetben esélyes lehetnék egy menüre.
2017. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Van több választás is, aki ezt választja hát egészségére, az ő dolga. Számít ez valamit ma már, hogy prosti, vagy meg játszi uridáma ? sokszor akkorát csalódok és csalódtam nőkbe, lányokba akikről a legjobbat feltételeztem, hogy azt elnem tudom mondani. Nem azért mert prostik, hanem mert olyan emberek, olyan stílussal, olyan gondolkozással, amitől elhányom magamat.
2017. szept. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
63%

Mennyi álszenteskedő ember van itt.

Nem érdekelne titeket, nem ez számit? Jó. Engem sem érdekel, nem nézném le emiatt, de nem lennék jó véleménnyel róla. Vannak más lehetőségek is. Azért ez mégis olyan szakma ahol szexuális szolgáltatást nyújtanak. Sose volt elfogadott. Nem hiába tiltják.

2017. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
41%

minden nő a lába között szakával születik, de van aki tovább tanul

a prostik az egyszerűbb utat választják, ennyire képesek

persze lehet megelőzte ezt más próbálkozás, de végül ott kötöttek ki

nem tartom őket annyira, mint a mekiben dolgozókat, pénztárosokat, takarítókat, orvosokat, programozókat

meg ezek az emberek dolgoznak és nem az egyszerűbb utat választották

2017. szept. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Volt ilyen ismerősöm akiről kiderült. Semmi nem volt, nem néztem le. És nem is tettem neki ajánlatot pedig szexi csajszi volt és kipróbáltam volna milyen vele, de a barátság előrébb való
2017. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Azt hogy az élet nem olcsó , bár nem lenne az élettársam az biztos.
2017. szept. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ez pont hogy nem a könyebb út.Nyilván anyagilag könyebb,de azért ők sem szeretettel csinálják.Lelkileg nagyon megterhelő.És az aki reggeltől esig dolgozik egy büfében vagy akárhol, lehet tisztességesebb,de semmire nem megy vele.
2017. szept. 12. 18:53
 19/24 anonim ***** válasza:
59%

Azért nem tisztelném, mert lop tőlem és mástól is. Be nem jelentett nem kicsi jövedelme van, és meg se fordul a fejében, hogy adózzon utána. Míg mások, annál kisebb jövedelem után adóznak. Akkor vagy mindenki szálljon be az államkasszába, vagy senki. Amit egyeseken nem tud az állam behajtani, a becsületes adózókon hajtja be.

Más kérdés, hogy ilyen után hogyan lehet, lehet-e adózni, de pl. masszás vagy valami egyéb szolgáltatásra kiválthatná a vállalkozóit vagy valamit.

A másik, ha nem kevés ezret fizet neki valaki, akkor azért a pénzért olyan szolgáltatást nyújtson mindig, hogy fényesre legyen nyalva a kuncsaft segge. Nincs olyan, hogy rossz napja van, nincs kedve hozzá, stb. Vagy akkor csinálja 1-2 ezer forintért, ha rossz napja van. Nem a semmiért fizetnek ennyit, akik fizetnek (én nem fizetek ilyenért).

2017. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%

#18:

de ez a könnyebb út, nem kell nagy erőfeszítést tennie csak szétrakja a lábát, a lelki dolgokat lerendezi, de ha már így döntött megoldja


sok helyen durvább lelki dolgokat kapnak az emberek mégsem mennek és a p1n4jukkal keresik meg a pénzt

könnyen jön a pénz, csak a lábát teszi szét, hogyne lenne könnyű? ha erre adja a fejét csak eltud számolni a következményeivel

ilyen nő kapcsolatra nem kéne, de barátilag is megfontolnám ahhoz értelmesnek kell lennie, de értelmes és okos csaj meg nem prosti, szóval a kettő üti egymást

2017. szept. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!