Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van ilyen helyzetben?...

Más is van ilyen helyzetben? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés
24 éves fiatalember vagyok, azonban az életemet szinte egészében befolyásolja a nyugtató (Frontin, Xanax). Azt nem írom le, hogy hogyan indult ez az egész, mert több évet foglal magába, így hosszú lenne a történet, de köze van a szorongáshoz, pánikoláshoz, generalizált szorongáshoz. Mára eljutottam odáig, hogy függő vagyok. Rákattantam ezekre a szerekre, olyan, amikor beveszem őket, mintha szexelnék, mintha a csúcson lennék. Próbáltam abbahagyni a szedést, de rosszabbul lettem, mint előtte voltam, azt hittem, hogy meghalok. Vágyom rájuk, kívánom őket, arra azonban mindig figyelek, hogy alkohollal ne keverjem. Azt sem írom le, hogy hogyan jutok hozzá ezekhez a gyógyszerekhez, mert nem szeretnék ötleteket adni, de nem feketén, csak éppen a rendszert kerülöm meg egy kissé. Röviden ennyi a lényeg, lehetne még ecsetelgetni, hogy mit jelent számomra ez az egész, hogyan gondolok rájuk (a gyógyszerekre), de nem kell ezt túlrugózni. Volt olyan barátnőm is, aki szintén rákattant az ilyen dolgokra, sok hülyeséget csináltunk közösen, de nem szeretném azt, hogy a következő barátnőm is ilyen legyen, főleg azt nem, hogy miattam. Ha valaki kíváncsi, kérdezni akar, segítséget akar nyújtani, annak válaszolok privátban.

2017. máj. 31. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy orvost pl pszihiátert, aki segít leszokni.
2017. máj. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen rá lehetőségem, hogy pszichiáter magánrendelését válasszam, SZTK alapon meg úgysem foglalkoznak úgy az emberrel, ahogyan kellene.
2017. máj. 31. 22:28
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Szia! En masfel eve ugyanugy erzek ahogy te, multkor bevettem vizzel a frontint es meg a vizet is magamra ontottem veletlenul mert olyan jo volt bevenni. En beszerzes...hm..feketen, feheren, ahogy csak lehet, mindenhogy! Mondhatom, tizenhat evem ellenere alprazolam fuggo vagyok. Ca jo, nem teljesen igaz, mert ami benzodiazepin alapu, azt barmit beveszek, de a kedvencem a frontin. Konkret eletceljaim:

-csalad

-erettsegi

-benzodiazepinek(alprazolam,midazolam)

(Rivotril nekem nem hat:( klonazepam )

Szoval ugyanez csak en meg fiatalba. Igy nehezebb szerezni, nem irja fel a fel vilag, de azert talpon vagyok vele. Maximum 2 mg egyszerre, felolem mehet vodkaval is. (Volt hogy whisky-colat ittam ra meg vodka-narancsot es meg csak ki se fektetett).. Lany vagyok, es kb 44kg. Azt hogy leszokni hogy kell, sose tudtam... Mert vegigcsinalni nem tudtam, de harmadjara sem! Szoval ez jaratlan ut, es nem kivanom bejarni. Tehat igen, sokan vannak ilyen helyzetbe, fiatalabbak, mint hinned! Nem vagy egyedul :)


Utobbiakban mar nalam is orgazmuskozeli allapot a gyogyszerem bevetele, ezert a kettot sokszor egymas kozben csinalom!

2017. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom eldönteni, hogy a hármas csak egy troll, vagy tényleg vannak ilyen nyomorult emberek.
2017. máj. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem vok troll, kerdezovel privat uzizek epp. Es csak hogy tudd: a frontin az eletem!!! Meg a tobbi
2017. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Hát ha te ezt életnek nevezed...
2017. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%
Paraszt, téged senki sem vágott még pofán? Rád férne, te kis görcs...
2017. máj. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Talán te is függő vagy? Hogy összefújta a szemetet a szél...
2017. máj. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagyok függő, de tudom, mi vezet el idáig. A lelki problémák. Azok, amik neked sosem voltak, mivel anyádék csontig nyalták a s.eggedet, és most, 23 évesen is az ő pénzüket lejmolod. Majd ha kikerülsz az Életbe, tanulsz egy kis empátiát. Vagy nem...
2017. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

9#

Tudsz te valamit rólam? Hát nem. Voltak lelki problémáim, csak én a nyugtatózás helyett megoldottam őket. Aki olyan gyenge, hogy inkább függőségbe menekül és zombiként éli az életét ahelyett, hogy igazán tenne magáért, az meg is érdemli ezt az "életet".

Itt a kérdező. Az első válaszoló leírta a megoldást, de ő rögtön jön a kifogásokkal és folytatja azt a szánalmas vegetálást amit eddig. Na az ilyen ember az, akit sosem fogok sajnálni.

Az én élősködésemről meg annyit, hogy három éve dolgozom és már nem anyáméknál élek.

2017. jún. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!