Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az olyan emberek...

Mit gondoltok az olyan emberekről, akik kissé csendesek, halkszavúak?

Figyelt kérdés

Sajnos - vagy nem sajnos - én is ilyen vagyok, ha olyanokkal vagyok, akik között nem tudok feloldódni; vagyis barátokkal rendes hangerőn tudok beszélni, nevetgélünk, teljesen felszabadulók, de ha például egy olyan osztálytársammal kell beszélnem, akivel nem igazán beszéltem még, elvékonyodik a hangom, csendes, visszahúzódó leszek (és ez sajnos nem tetszik mindenkinek) A probléma az, hogy nem mindig hallják, ha köszönök vagy hogy mit mondok nekik, és ebből volt már kínos szituáció. Ebben pedig az sem segít, hogy pszichésen nem vagyok a toppon (szociális fóbia gyanús vagyok, valamint nagyon stresszes - tényleg, bármin képes vagyok) Szóval ti mit gondoltok az ilyen emberekről? És mi az, amit nem szerettek az emberekben? (Most a kommunikációra gondolok; nem köszön vagy csak ritkán, halk vagy épp nagyon hangos, satöbbi)

A válaszokat előre is köszönöm :)



2017. szept. 12. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy csendesek, halk szavúak.
2017. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szociális fóbiásként átérzem a helyzeted, én próbálok minden emberrel jól viselkedni de mindig jön ez a megsemmisülés érzés és annyi energiám elviszi, hogy aaahhww, szerintem ezt nehéz megérteni "normális" embereknek, én is normális vagyok, a hangok is megmondták. Na a viccet félretéve egy kicsit furcsa de azért nem néznek ki szerencsére.
2017. szept. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten szeretem az ilyen embereket. Az ilyenek általában nagyon jó barátok. Persze alapból mák kell hozzá, hogy ilyen barátod legyen, hiszen nehéz megközelíteni őket. Én mindig is szerettem a háttérbe húzódó egyedeket, ha kicsit noszogatod őket és elkezdtek beszélgetni... hát az valami fantasztikus.
2017. szept. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!