Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tartanak engem bolondnak...

Miért tartanak engem bolondnak az emberek amikor kiderül hogy nekem mindegy hogy élek e vagy halok?

Figyelt kérdés
nem szoktam ezzel dicsekedni de nem is titkolom el, most miért lennék azért bolond mert nekem nem tetszik ez a világ meg nagyon semmi se ami itt van, nem érzem itt jól magam, még az se sokat segitene ha nyernék a lottón max nem kéne dolgozni mondjuk azt nem bánám.

2017. szept. 13. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Nem hiszem, hogy bolond lennél, inkább boldogtalan. 😏
2017. szept. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem bolond vagy, hanem flegma. Ha olyan helyzetbe kerülnél, hogy küzdened kellene az életedért, hidd el, hogy megtennéd. Nem várnád ásítozva a halált, hanem kapálóznál kézzel-lábbal.
2017. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

Nekem Apukám azt mondta, még gyerekkoromban, amikor valamire legyintettem, hogy 'mindegy', hogy ha megmarkolsz egy kutyaszart, az MINDEGY, hogy melyik irányból szagolod.


És azóta meggondolom kétszer is, mielőtt legyintek valamire, hogy 'mindegy'...

2017. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
A hülyéknek mindegy.
2017. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
senki se szereti hallgatni az önsajnaltatast
2017. szept. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
25%
Azert megneznelek eletveszelyes helyzetben vagy ha nagyon-nagyon rosszul lennel es hinned/tudnad, hogy meg fogsz halni:)
2017. szept. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nézd én megértelek. De ha egy anyagi fröccs megváltoztatná az életedet, akkor még messze vagy a "mindegytől". Annak minden mindegy, akinek már nincs veszteni valója. Vagy bekattan és kinyír néhány ártatlant (hogy miért ez a trend nem tom) aztán magával is végez. Valószínűleg van egy kis depressziós felhangja a dolognak. Menj pszichológushoz. Majd ő rávilágít, hogy miért unod az életed.
2017. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%

Ha valóban mindegy volna már rég nem élnél... tudod, a halál általában kényelmesebb, azért választják önként is.

Szóval neked nem mindegy, simán csak sajnáltatod magad.

2017. szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!