Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A lányok miért tartanak...

A lányok miért tartanak magukról pucér képeket a telójukon?

Figyelt kérdés
Már több olyan kérdés is volt itt, hogy mit tegyek ha ez meg az meglátta egy meztelen képemet a telómon, de akármikor megkérdeztem, hogy mért van rajta ilyen kép, jött a lehülyézés, hogy ne legyek már ilyen tudatlan, minden lánynak van magáról ilyen kép a telóján. Csak épp a kérdésre nem kaptam sose választ, de hátha itt akkor többet meg tudok, nyilván elsősorban lányok válaszát várom.
2017. júl. 10. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
78%
azert mert a pasijanak kuldozgeti oket es aztan nem torli le.
2017. júl. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Jó kérdés, a legtöbb a szervízesnél fog kikötni, aki lazán menti le magának a képeket, mikor beviszed. Lesz mire vernie...
2017. júl. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ne légy már ennyire tudatlan!
2017. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem tartanak ilyen képet a telójukon!
2017. júl. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
Én is rengeteg pucér képet láttam ismerőseimről, ha valaki megszerzi, vírusként terjed tovább, ami szerintem nagyon megalázó a lány/nő számára. De ha ennyi esze van valakinek..lehet valaki azért csinálja, hogy más "véletlenül" meglássa.
2017. júl. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Lány vagyok, mégsem tartok pucér képet magamról a telefonomon. Sőt, soha senkinek nem küldtem ilyen jellegű képeket, még csak nem is csináltam. Ne vegyetek minden lányt egy kalap alá.
2017. júl. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, én nem is mondtam hogy mindenki csinálja, mert vannak szerencsére ennél értelmesebbek is. De tényleg rengeteg van. nincs is ezzel amúgy semmi baj, ha csak meglepinek készítik a barátjuk számára, de volt, hogy a csaj pasija mutogatta mindenkinek, felvágásból. az ilyen se normális. szóval én se küldenék senkinek az biztos. magamnak meg minek fényképezgetném az intim részeimet :D
2017. júl. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5%

Persze ne vegyünk minden nőt egy kalap alá, mert a dagadt, rusnya nők nem igazán szokták a szottyat testüket fotózgatni....

Akinek meg jó teste van vagy megdolgozott érte az legyen is büszke rá, es fotózza nagát, küldje el minden fele, pl nekem is...😊😊

2017. júl. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a kérdésben az izléses, edzés utáni képekről van szó. :)
2017. júl. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%
Megdolgozott érte az jah:DD
2017. júl. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!