Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez indok lehet arra, miért jó...

Ez indok lehet arra, miért jó annak aki cigány?

Figyelt kérdés

Általános dolgokat említenék amikkel a mindennapokban is találkozhat az ember

-Iskolában már a gyereket is más hogy kell kezelni, mert ha nem így történik akkor rosszul is járhat a tanár.

-Közúton, míg magyar a magyar közt k***a anyázik ha körforgalomban majdnem koccannak, vagy index nélkül előz nagy sebességgel, míg egy fekete sötétített üveges terepjárónak vagy bmw-nek el van nézve és semmi nem történik.

-Munkahelyen személyes tapasztalat hogy nagy létszámú műszakokban mindenféle ember van, pl túlórába jött a cigány, de csak a sajátját csinálta meg nem dolgozott össze senkivel, ha ráért leült stb a többi meg segített a másiknak, nem lett belőle semmi, ahogy abból sem amikor egyszer majdnem verekedés lett mert az egyik dolgozó kimondta hogy minket ugráltatnak, csináljuk 2 ember munkáját egyedül, némelyik cigánynak meg egy szót nem szólnak, akkor sem ha munkaidőben épp cigizésből jön vissza a főnökök előtt.


-Az is köztudott hogy a magyart szeretik szopatni iskolákban, meg úgy bárhol kötekednek, de velük meg nem mer senki se, csak pár rátermett magyar.


2017. szept. 13. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
93%

Cigányként irom ezt.


Tehát egyáltalán nem úgy van a dolog ahogy látod.

Nyilván vannak a cigányságnak is rétegei...

Most akikről te beszéltél (fekete terepjárósok)-nak nyilván nem fognak beszólni, mivel gyenge hulladék a magyar törvénykezés. Viszont nehogy azt hidd, hogy boldogok az ilyen családokban vérengzések vannak,tolvajlások...sokszor a saját gyerekeiket is terrorban tartják ezek a cigók , és utálom is őket ezért hiába vagyok én is cigány.


Munkahelyen személyes tapasztalatom szerint megszakitják a romákat, mivel neki úgyis mindegy, lehet a te munkahelyeden pont nem ezt látod. Viszont egyre jobban kezdenek ez ellen fellépni a romák, mivel neked is ki lenne a f**od hidd el nekem, hogy csak azért dobálnak be az alja munkára mert roma vagy, hiába csináltad meg mondjuk ugyan azt a sulit jelesre mint a magyar társad te oda nem kerülhetsz. Védekezésként szarnak az egészbe...legalábbis neked ez jön le, de folyamatosan kisebbségi komplexusok közé zárják őket, és akkor felmerül a kérdés miért lesznek agresszivak??


Sulikban erőszakosak, nyilván mivel otthon nem kapják meg azt a nevelést amit te megkapsz. Erőszakosak,tolvajlásra vannak nevelve, arra hogy úgysem kapják meg amit szeretnének ezért azért amazért. A legtöbb ilyen gyerek káros lesz a környezetére, ha roma ha nem roma.

Ezek a gyerekek lelki sérültek, és buták is egyben...ezt viszont a magyarállamnak lehet köszönni, hogy energia vámpírt csináltak a cigányságból.- a romáknál a leggyakoribb a családi botrány,tolvajlás,gyilkoságok,verekedések,agresszió mivel Nárcizmusra vannak szocializálva.


Nyilván nem mindegyik, de egyáltalán nem kell meglepődni ha úgy viselkednek mint a farkasok a bárányok között, amikor ERRE VANNAK szocializálva.

Egyébként alapból, ha olvasnád a Bibliát és meg is értenéd..rájönnél, hogy eléggé elátkozott nemzet a romaság.

Szóval attól, hogy valaki roma az még nem jó neki...egy buta embernek sem jó minden, aki azt mutatja hogy minden jó annak sem jó minden. Az élet mindenkinek k**a nehéz.


Én romaként dolgozom, de előre lépésre ebben az országban semmiképpen nem is számitok és nem is vagyok hajlandó ezért bünözni, hanem csak szimplán itt hagyom ezt a szar kupacot. Amit igazából a saját "fajtám" rabol folyamatosan jelentősen..


Gyengék a magyarok, ha az országukról van szó. Ha erős nemzet lenne alapból be sem engedték volna a cigókat, elhagyatott bunos nép a roma mivel nem alapitottak maguknak saját nemzetet sem. Isten első parancsaiban van, hogy NE KEVEREDJETEK, szóval igazából elég sok dologban felelősek a romák, és tényleg romaként irom.


Csak annyit kérek, hogy ne legyél rájuk irigy, mert nem igazán van mire...ezt jobb ha nekem elhiszed. 24f

2017. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Kétélű a dolog.


A párom nagydarab tetovált kigyúrt cigány, én meg normál vékony fehér lány, ez alapján írnék tapasztalatokat.


Abszolút igaz, hogy ha megyünk valahova egész biztos hogy nem kötnek belénk. Sosem félek mellette az éjszakában, mert inkább ő az akitől félnék ha szembe jönne. Már a származása miatt (ő egy normális, nyugodt és nem kötekedős ember így a semmire).

Azzal viszont gyakran szdmbesülök/szembesülünk, hogy keselyűként állnak a kezeink felett a boltokban az eladók. Az enyém fölött is, csak mert vele vagyok. Ez kellemetlen, persze nem véletlen a rossz megítélés ezt én nem is akarom cáfolni, lopósak kész passz. Mi nem.


De ha bármi miatt reklamáció van pl étteremben, boltban akkor szó nélkül cserélnek bármit (belevegősödött üvegfóliát 4x, ruha akármi) nincs akadékoskodás, nincs ellenkezés vagy hülye kifogások, amit egyébként pl nekem ha egyedül vagyok simán odanyomnak.


Amikor ide költöztem ahol most lakunk de eleinte egyedül voltam a szomszédok sokat akadékoskodtak velem mindenért. Parkolás, zörgés, jövés menés kutya stb. Amint ideköltözött kuss van :D simán állunk két autóval ahol akarunk.

Egyébként normális pár vagyunk tényleg semmi vizet nem zavarunk nem zajongunk, nem jön hozzánk sem rokon sem haverok, nem vagyunk koszosak piszkosak és fél gyerekünk sincs :D Mindig mindent azonnal fizetünk, takarítjuk a lépcsőházat stb. Csak nálam próbálkoztak valami hatás gyakorlással. Mert a fehér lánynál lehet.


Új munkát találni viszont több éves referenciával is irdatlanul nehéz. Én szerintem 40 leadott önéletrajzból 39 helyen megkaptam volna a munkát tapasztalat nélkül de legalább annyi helyről visszahívtak volna egy beszélgetésre, míg őt 4 helyről hívták csak fel és egy munkát sikerült megkapni. És nem abban a munkakörben, amiből a sok éves tapasztalata van referenciával hanem teljesen mást.


Ahogy én látom, úgy a testi lelki nyugalom érdekében tényleg jobb cigánynak lenni, viszont a lehetőségek és előítéletek miatt (mert a cégek élén még mindig a fehérek állnak akik nem akarnak cigányt alkalmazni) nem.

2017. szept. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!