Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az állatkínzás ellen való...

Az állatkínzás ellen való fellépést, miért nem veszik már ki az önbíráskodás vádja alól?

Figyelt kérdés

Az utóbbi években szinte hetente hallani erőszakos, sajnos gyakran halállal végződő bántalmazásokról is.

Már régóta rajta vagyok a témán, és volt akitől konkrétan az utcán vettem el a kutyáját, csak azért mert nem nyugodtan sétáltatta hanem állandóan rángatta azt az állatot, még az sem hagyta neki hogy nyugodtan végezze a dolgát, hova siet? Kérdem én. Akkor minek neki állat.

Fenyegetőzött a rendőrrel, mondom most fejezd be mert megfojtalak te moslék, húzzál haza és gondolkozz el a dolgon.

A kutya így pár év után köszöni jól van, családban lett elhelyezve.

Cigány kölyköktől is kellett kölyök kutyát menteni, mondtam nekik hogy mutasd csak milyen kutyád van? Kérdeztem tőlük ha nagyobb lesz tanítjátok, rögtön az volt a válasz hogy már most hergelik ingerlik az erőszakra, simogattam kicsit majd felvettem a hónom alá és eljöttem sietve, kivizsgálás után, féregtelenítés, oltások után közeli barátnál találtam neki helyet.


Képzem magam folyamatosan hogy fellépést tekintve, legyen egy elrettentő kép a kiállásomról, hogy kikkel lehet közelebbről megismerkedni ha egy állatot nem méltó módon nevel.

Egyedül szoktam puhatolózni, érdeklődni, így kisebb a kockázat büntetést tekintve és így nincs meg az esély hogy valaki idővel feldobjon.


Ez a kép pedig legyen elgondolkodtató azoknak akik akár csak kezet is emelnek egy állatra, a magunk fajtához álljanak oda és meghallgatjuk őket szívesen

[link]


2017. szept. 14. 20:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi az, hogy elveszed a kutyát a gazdájától az utcán? Az ilyenek miatt tartok gázpisztolyt magamnál, mindig.
2017. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Konkrétan erőszakkal eltulajdonítod másnak a tulajdonát, csoda hogy még nem kerültél börtönbe.
2017. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
kemény vagy csoki de ha ez valóban igaz akkor jól csinálod de azért megkérdezem hogy húst tejterméket eszel vagy nem mert ha igen akkor egy képmutató farok vagy mivel a húsevés is állatkínzás
2017. szept. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aki nem tud normálisan nevelni egy gyereket attól elveszi az állam, itt jelen esetben állatról van szó kvázi a legtöbb ember szemében jelentéktelen ez az egész, nincs kedvem de főként időm(ami az eb érdeke is) hogy jogi úton próbáljam cselekvésre késztetni a szerveket, hogy elvegyék kutyát a tulajdonostól.


Nekem ne jöjjön senki a bűncselekménnyel, amikor valaki gyilkol az meg nem bűn még a jog szemében sem, az emberek is csak háborognak 2 hétig és elfelejtik, én nem az az ember vagyok.

2017. szept. 14. 20:54
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

"amikor valaki gyilkol az meg nem bűn még a jog szemében sem,"


Hát ezt meg honnan veszed??

2017. szept. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Támogatom az állatvédelmet.

A kép meg menő, kár, hogy nem ti vagytok rajta (bal alsó sarokban a watermarkot elfelejtetted levenni :)).

2017. szept. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az állatvédelmet támogatom,-de az ilyen pökhendi önbíráskodó pötsöt' nem!

Röhej amit csinálsz!

2017. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6

Ők lengyelek valóban, ez a kép csak szemléltetés pusztán azért hogy itthon is tisztában legyen vele mindenki hasonló "szép" emberek lépnek fel a bűnösök ellen, és nem a törvénnyel karöltve, hanem saját utakon járva.

2017. szept. 14. 22:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Beteg vagy ember!!!!
2017. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Azért, mert az "állatvédők-szeretők" ugyanolyan bűnözök, mint a focihuligánok csak betegebbek-buták.

A kutya-macska is csak egy állat...


A tyúk is egy állat és a malacka is, azoknak is vannak reakcióik-érzelmeik és mégis levágják őket, te meg megeszed kirántva vagy megfőzve...stb és pont egy kutya, macska nem csak egy állat az álszentek szerint.Attól, hogy az ember kiemelte a "menüből" picit, semmivel sem több.A lovat is megeszik, ha nincs más....A növények is éreznek-reagálnak, de ugye azt nem népszerű sétáltatni meg felvágni vele...Egyik sem okos csak idomíthatóbb.Ha értelmes céllal van kutya, azt elfogadhatónak vélem, de babusgatósdiból....Mellesleg vajon mit tennél, ha megtámadna egy agyatlan kutya, miközben csak sétálsz haza nyugodtan-álmodozva? Először vádlin kapna és a földre kényszerítene, majd karjaidat cibálná szét cafatokra és mikor már a véredben fürdesz, végül torkodat...Mit tennél, szeretnéd???_Jaj, ő érző-ártatlan lény és a gazdája csak a szemétláda! Te inkább hagyod, hogy megöljön téged....értem.__Lehet én felrugdosnám ezt látva és ha az se elég, akkor agyonlőném-leszúrnám helyben, mert egy állat, amely ölni akart vitathatatlanul, de hogy neked megfeleljek, hagynám a természetet "érvényesülni"....apád-anyád meg megértő lesz a temetéseden bizonyára.Mellesleg az összes kutyabuti gyűlöli az embereket..mondják bár mit gondol erről anyukájuk, nagyszüleik...gyűlölik őket:))

__A kutya, azért olyan veled amilyen, mert alkalmazkodnia kell-rákényszeríted.Ha nem teszi, lepasszolod és ezért tele a menhely ugye.Az ember azért nem olyan, mint akarod, mert nem állat ;) Azt viszont sose tudhatod, hogy más kutyája, milyen lesz veled ;)

____Persze, nem népszerű e tényeket leírni, de ez a normális.Az egy beteges tény, hogy mára a kutya piedesztálon van, amely értékrendzavarosak által keletkezett, de egy kutyatámadás után helyreáll a világképe az illetőnek, de akkor már lehet késő számára...

Nincs gondom az állatokkal-kutyákkal, de tudom hol a helyük ellenben az olyanokkal, mint te és a hüle kutya éppen olyan nevelésből ért, mint a hüle gyerek s ennek a nevelésnek hiánya látszik az ifjúságon is.


Továbbá, ha sokat belepofázol mások dolgába és törvényt-személyt is sértve ezzel, akkor te meg így végzed szerencsés esetben:


[link]

2017. szept. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!