Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan mentsem meg?

Hogyan mentsem meg?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátnőm,akivel sülve,főve együtt vagyunk.Mindketten egyetemisták vagyunk,ugyanarra a szakra járunk.Még a kollégiumban is szobatársak vagyunk.Eddig azt hittem,hogy mindent tudok róla,de nagyot tévedtem.Most hétvégén pakolásztam a szobánkban.Csak én voltam bent,nem mentem haza.A barátnőm és a másik szobatársunk haza utaztak.Szóval a szekrényben turkáltam,amikor kiesett onnan egy napló szerűség.A barátnőm neve volt rajta.Gondoltam olvasgatok belőle egy kicsit,mert kíváncsi voltam.A naplóban nem hétköznapi dolgok voltak.A barátnőm leírásai dátum szerint,arról,hogy kínoz és gyilkol meg kutyákat és macskákat az apjától örökölt házában.De olyan szinten részletes leírások,hogy magam előtt láttam.Ha valakit érdekel privátban adhatok egy,két leírást.De ide nem teszem ki,mert még törölnek a moderátorok.Az utolsó leírás,tizedikén került bele.Azt is leírja,hogy mennyire élvezte ezeket,meg mindent.Egyébként ezt a naplót nem láttam ezelőtt soha.Valószínű mindig olyankor vette elő,amikor senki sem láthatta nála.Az is feltűnt,hogy egyre rövidebb idő telt el két leírás között,mert végig követtem a dátumokat benne.Életemben nem láttam annyi kegyetlenséget,mint ami abban a naplóban volt,pedig sok horror filmet és ilyen jellegű könyvet olvastam.Ami pedig a legmeglepőbb,hogy nem néztem volna ki belőle ilyen dolgokat.Azóta sem tudom,ezt összerakni.Egy végtelenül kedves,aranyos,segítőkész lány.Őt mindenki szereti,még a tanárok is.A barátságunk alatt,ami lassan három éve tart, egyetlen negatív megnyilvánulása sem volt.Nagyon intelligens és talpraesett.De,most itt van ez és nem tudom,hogy mit lépjek.Nem tudom,hogyan reagálna a szembesítésre,vagy úgy egyáltalán.Tanácstalan vagyok,nem akarom,hogy egyszer embert öljön.Mert a leírásai nagyon afelé hajlanak.Egyre kegyetlenebbül és egyre sűrűbben öl.Meg akarom menteni,mert nagyon szeretem.

2016. ápr. 19. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Minfenkinek van egy titkos énje.
2016. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szadista. Ne megmenteni próbáld, inkább óvatos legyél vele. Az is lehet, hogy pszichopata. Akkor pláne ne puhatolózz azzal hogy milyen elmebeteg. A pszichopatákat nem lehet meggyógyítani. Ha az, valószínű hogy már téged is behálózott.

Úgy érzem ezt valami könyvhöz írtad, hát remélem is.. Azért kiváncsi lennék miket írt.

2016. ápr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Remélem kamuzol.. ha nem, akkor pedig jelentsd fel a szemét hóhért. Majd miközben a megérdemelt börtönbüntetését tölti, megkapja a kényszergyógykezelését is. Te még komolyan mentegetni akarod?
2016. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy valami konyvet ir?? nem voltal meg abban a lakasban ahol o ezeket csinalja??
2016. ápr. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem kamuzom egyáltalán.Nem könyvet ír.Egy általa kézzel írt naplóról van szó.Amiben részletesen le van írva,hogy miket szokott csinálni.Korábban említette nekem,hogy jár ahhoz a házhoz kertészkedni,füvet vágni.Én nem voltam,még ott,de létező helyről van szó.Az édesapja halála után örökölte,még gyerekként.Azért is vagyok ennyire ledöbbenve,mert egyből tudtam,hogy valós eseményeket olvasok.Egy kis faluban van egyébként ,közel a lakhelyéhez. Azért akarok rajta segíteni,mert ő a legjobb barátom.Nem mentegetem,de találnom kell valami megoldást arra,hogy segítsek neki.De itt még tanácsot,sem kapok,hogy mit tegyek.Majd valahogy,fokozatosan felhozom ezt a témát és megnézem,hogyan reagál.
2016. ápr. 19. 20:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt tudnod kell, hogy aki magán nem akar, azon senki nem segíthet. Sok szerencsét ha majd láncfűrésszel meg baltával üldöz..
2016. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!