Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Negatív automatikus gondolatok?

Negatív automatikus gondolatok?

Figyelt kérdés

Elég régóta volt ilyenekre példa, de csak mostanában állt össze a kép, hogy egy sémára épülnek és nem tudom, hogy mennyire nagy baj, vagy együtt lehet-e ezzel élni kezelés nélkül.

Azt vettem észre, hogy amikor boldog vagyok, például szerelmes, és nincs semmi problémám, generálok. Jönnek a gondolataim, hogy úgysem tart örökké, szorongás jön rám. És érdekes, hogy ezeket sosem valami negatív érzés váltja ki. Pont a pozitív dolgok hatására jönnek elő.

Valaki hasonló helyzetben esetleg? Vagy mi lehet a bajom?


2017. szept. 14. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen ez a túlzott aggódás már sok egy kicsit. Keress fel egy szakembert.
2017. szept. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szörnyű gyerekkorom volt. Nálam ez váltja ki. Ha boldog vagyok akkor is jönnek a sötét gondolatok. Óh ha tudnád mennyi mindent próbáltam ellene. Egy ideig, pár percig működött. Legjobban a tv, zenehallgatás a természet vonja el a figyelmemet, de ezek is csak egy ideig
2017. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pozitív autómatikus gondolatok.
2017. szept. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak ilyenek. Amit ezt veszed észre magadon, parancsolj magadra, hogy ezek csa gondolatok, élvezni fogom még sokáig a boldogságomat!
2019. szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!