Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez normális? Mindig "kétféleké...

Ez normális? Mindig "kétféleképpen látom a dolgokat. "

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy két énem van. Az egyik pesszimista, logikusan próbál gondolkozni/cselekedni, nem szeret érezni emberek iránt, és nem szeret emberek közelében lenni. A másik optimista, az érzelmeire hallgat, valamennyire vágyik más emberek társaságára.


Szinte mindent mindkét oldalról át szoktam gondolni, és valamelyik módon megcsinálni. Például a multkor megtetszett egy lány. Tudtam, hogy semmi esélyem nincs nála, mégis reménykedtem benne, és rengeteg gondolkozás után megpróbáltam (sikertelenül). Vagy van amikor valamilyen helyen vagyok, nincs kedvem senkivel beszélni, de egy idő után mégis oda megyek valakihez, hiába nem akarom.


2017. szept. 15. 14:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ez normális.
2017. szept. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!