Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy egyedülálló nő állatot...

Ha egy egyedülálló nő állatot tart miért kell rögtön rásütni, hogy defektes?

Figyelt kérdés
Faluban lakom kertes házban, és tartok két kutyát, mivel a közeli városba járok be dolgozni, és a környéken sok problémás egyén él, sok a betörés. Régebben volt, hogy reggel vettem észre, hogy feszegetve van a lakat a garázson, de mióta meg van a két kutya messziről elkerülik a házam. De visszahallottam, hogy bolond vagyok, mert kutyákkal lakom.Pedig nem tekintem őket családtagoknak vagy ilyesmi, egyszerü háziállatoknak tekintem őket, de azért szeretem az állatokat, ami szerintem még nem egyenlő a bolondsággal.Miért kell egyből "bogaras macskás néninek" bélyegezni ha egy egyedülálló nő állatot tart? Egyáltalán nem biztos,hogy a családjának tekinti,én pl.nem értem hogy pótolhatná a családot egy kutya, macska vagy bármi.

2017. júl. 2. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:

mert frusztrált vagy és túlságosan megérint mások véleménye és még magyarázod is amitől még inkább nyilvánvaló lesz a defekt.

az ilyesmit észreveszik a normálisok.

szóval nem a kutya miatt mondják elhiheted.

2017. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egyedülálló hapsi vagyok szintén kutyával, engem is defektesnek tartanak, bár gondolom azért, mert sétáltatom a kutyát. Ezek itt szerintem megeszik még azt is.

Vidék...

Családtagnak tekintem a kutyám, 13 éves németjuhász, nagyon vigyázok rá, természetesen bent van, de van kertje is. Az a baj, az ember rettenetesen tud kötődni az állataihoz, legalábbis én, így is sok veszteség ért már, próbálom kitolni az időt, minél tovább éljenek az állataim.

2017. júl. 3. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Unatkoznak és valamibe bele kell kötni. Ha valakinek az életében nem találnak semmi csámcsognivalót, akkor azt forgatják ki és színezik meg, ami van.
2017. júl. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!