Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok az ilyen...

Ti mit gondoltok az ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

[link]

Mit gondoltok az ilyen vagy hasonló emberekről? Akik szeretik az extrém stílust. Elitélitek őket? Vagy van aki szexinek tartja? Nekem nagyon bejön:D szerintetek? /L



2017. szept. 15. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Ez konkrétan bejön. Nem mondanám túlzottan extrémnek, a piercing(nen tudom hogy írják) az, ami nekem visszataszító. De egyáltalán nem ítélem el. Saját teste, azt varrat magára amit akar. Elég hülye dolog ezért elítélni valakit. 19/f
2017. szept. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nálam piercing sok kicsit. Vagyis sztm hülyén néz ki az a két fekete is de a középső főleg. Egyébként bejön.
2017. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyenek már nem adnak a másik véleményére, és kiválnak úgymond a társadalomból, simán képes végigmenni az utcán félelem nélkül, nem tartva attól hogy atrocitások érik emiatt, itthon szerintem pár éven belül megvernék ha férfiról ha nőről van szó.


Külföldön elfogadottabbak az ilyesmi iránt mert ott már sokszínű a kultúra és kevéssé kirekesztőek, na meg ott a tudást nézik.

Ha jó hajakat csinál, szép műkörmöket, jó referenciái vannak az adott munkát illetően, akkor szóba állnak vele, és simán igénybe veszik a szolgáltatásait.


Itthon még olyan az emberek felfogása, hogy az ilyen biztos nyomja a heroint, elhagyja magát, hogy kap munkát az ilyen, viszont abba nem gondolnak bele hogy először meg kéne ismerni, mert lehet céget vezet, tetováló művész, és így természetes a kinézete.

A magyar ember még a gondolkodásmódban is elmaradott mai viszonylatot nézve, ha van egy üres ülőhely a tömegközlekedésen biztos nem egy hasonló kaliberűhöz ülteti le a gyerekét, amíg saját maga is elkerüli(ezt saját szemmel tapasztaltam)


További ezeket egyszerű ember úgy sem értheti, hisz csak a firkát látja, meg hogy elbaszta az életét. Abba nem gondol bele senki hogy minden vonásnak jelentése van amit így fejez ki, sokszor egy ilyen személynek a megjelenése/teste beszél önmaga helyett, kvázi könnyebb megismerni őket.

2017. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Jó is, meg nem is. Egyedivé teszi meg minden, de ha egy lány/nő természetes akkor konkrétan ezerszer jobban tudok hozzá vonzódni.
2017. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
nem elítélem, hanem csak ignorálom.
2017. szept. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha neki ez tetszik/ez a jó, akkor csinálja. Nekem különösebben nem is tetszik, nem is csinálnám magam ilyenre, de akit ez tesz boldoggá, az csinálja én ezért elítélni senkit nem fogok az biztos. :D
2017. szept. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. Az a tágító vagy surface pc (nem látom pontosan) csak csúfitja a lányt. A jobb karján meg semmi minta csak egy fekete volt. Elnem tudom képzelni, hogy valaki ezért fizessen. Plusz az arcon lévő tetkókat sem bírom. Nincs bajom az extrém stílussal, de ő kimondottan nem jön be.
2017. szept. 16. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ha nem haragszol. ;)


[link]

2017. szept. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%

Hogy hogy a fenébe lesz az ilyenből felelős felnőtt,szülő,nagyszülő és hasznos tagja a társadalomnak? Nagyjából sehogy.


Az agyontetováltság pedig csak az olyan emberek kifejezőeszköze,akik semmi mással nem tudnak kitűnni az életben. Különlegességre és önkifejezésre vágynak,de ezt normális ember máshogyan szokta elérni,az egyszerű hülyéknek meg maradnak az ilyen megoldások.

2017. szept. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem nevezném embernek.

Egy-két tetkó oké. De hogy néz ki???

2017. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!