Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, mennyire zavar titeket...

Fiúk, mennyire zavar titeket az ha valaki nem köszön meg nektek valamit amit meg kéne?

Figyelt kérdés
Ha kap tőletek valamit vagy információt adtok át neki, ilyen esetekre gondolok
2017. szept. 16. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha sorozatosan, szánt szándékkal bunkózik, akkor a büdös életbe nem jópofiznék vele többet.
2017. szept. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem alapvetően zavar. Tekintve hogy egy "köszönöm" nem kerül semmibe...
2017. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nagyon kedvesen azt mondom, hogy "Szívesen, máskor is"! Ilyenkor zavarában többnyire megköszöni...

Lehet, hogy a véleményem nem mérvadó, de én nőnemű vagyok.

2017. szept. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kiütöm. Ha azt se köszöni meg akkor újra és újra.
2017. szept. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokszor előfordult, hogy itt a Gyakorin komoly segítséget nyújtottam privátban, és annyi se jött, hogy kösz. Ezeken hamar túllépek, bár jól nem esik. Ha valaki élőben nem köszön meg virágot, fizikai, vagy lelki tanácsot, az megy a kukába a 2. alkalom után.
2017. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Haveroknál/barátoknál/barátnőnél nem zavar, sőt szeretem ha bunkózunk egymással. Egy idegennek szólni is szoktam, hogy azért köszönje már meg ha adok neki valamit.
2017. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

nem azért adom át, hogy megköszönje, hanem azért, mert jóarc vagyok, önzetlen és segítőkész. Nem tennék olyat, ami miatt valami elvárásom lenne mástól, sem olyat, ami nem okoz örömöt nekem. adni jó :)


25f

2017. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak akkor segítek bárkinek bármiben, ha szívesen teszem. Ha örömet okoz nekem, hogy segítettem a másiknak. Így nem különösebben zavar, ha nem köszöni meg utána, hiszen én már így is örülök, de persze mindenki szereti, ha hálásak neki és ezt ki is fejezik, így ha megköszöni a másik, annak pluszban is örülök.


Ha valaki úgy kér segítséget, hogy azt érezteti, nekem kötelességem segíteni neki, akkor soha nem szoktam. Aki arcoskodni tud, az segíteni is tud magán.

2017. szept. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért segítek, mert empátiát érzek a másik iránt, és ezt igyekezek meg is szüntetni. Nem igénylem a köszönetet, és nem is vált ki belőlem semmit.
2017. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki segít, az nyilván empatikus, én is az vagyok (3.#). Én sem várok hálát és dicshimnuszokat, nem kell, hogy térdre borulva áldjanak bármiért is.

DE hogy ÉSZREVEGYÉK és értékeljék a segítségemet, azt elvárom. Elég egy "köszi" is.

Egyébként -bár már kihalóban van, sajnos- a társas érintkezés alapvető illemszabálya a 'kérem, köszönöm'.

2017. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!