Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem tartjátok furának...

Ti nem tartjátok furának amikor egy tömegközlekedésen megláttok egy olyan embert, aki armani, gucci vagy egyéb luxus márkás cuccba van?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap száltam fel a buszra,láttam egy csávót armani ruhába/ karórával,a legújabb iphonnal,legalább ez érhetett összesen vagy 350.000 Ft-t nem lett volna egyszerűbb ebből már egy kocsit venni vagy valami?Nem érzik vajon ezek az emberek égőnek hogy ez a sznobbság egyik legsúlyosabb vállfaja?:D

2017. szept. 22. 11:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom furának.
2017. szept. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
És mi van ha környezetvédelmi okok miatt használja a tömegközlekedést, vagy betegség miatt nem lehet jogsija, vagy fél a vezetéstől, vagy szimplán nem bír jogosítványt szerezni vagy szervizben van az autója vagy kölcsön adta valakinek? Nyilván az átlag ember első gondolata hogy sznob...
2017. szept. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%

miért lenne fura? :D

nekem van pénzem akár ilyen kacatokra, sőt kocsira is, mégis kínai ruhában járok és még jogsim sincs egyenlőre


ismertem olyan cégvezetőt aki a takarítókkal kártyázott

miért kellene, hogy a pénz döntsön helyettünk?

szóval mert van pénzem jobb kajákra, akkor már ne is egyek zsíros kenyeret hagymával? pedig szeretem és az anyagi helyzetemtől függetlenül akkor eszek amikor akarok

2017. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Én azt tartom furcsának, hogy sokan azt gondolják bármi közük is can ahhoz, hogy a másik ember mit vesz, milyen ruhát visel, mit eszik stb.. mindenkinek más a fontos, mindenki másra költi a pénzt. Ha én megtehetem, hogy vegyek félmillióért egy PC-t neked ahhoz semmi közöd. Te másra költenéd azt a pénzt engem meg ez pont nem érdekelne. Ne más dolgával foglalkozz kérdező hanem a sajátoddal. Vagy nincs jobb dolgod?!
2017. szept. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na és a privát taxi?Ahhoz kell jogsi?
2017. szept. 22. 12:53
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

Svájcban a politikusok is SBB-vel közlekednek testőr, mint szar nélkül :D


És itt igencsak sok Gucci ruhás Police órás férfi-nő szaladgál, akik nem magánautóznak, hanem felülnek a vonatra és huss dolgozni.

És ugyanők hétvégén sáros túrabakancsban tapodják valamelyik hegyet.

2017. szept. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
*mint = minden
2017. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj a mai társadalommal, hogy mindenkinek az fúrja az oldalát, hogy a másiknak mije van, mikben jár, milyen a lakása, háza stb. Ahelyett, hogy a saját dolgukkal törődnének.

Nem, nem tartom furának. Amúgy miért is lenne ez fura? Ők megengedhetik maguknak, te még nem. És talán nekik csak ez van. Lehet otthon hideg lakás fogadja őket, nincs senki, aki várna rájuk, magányosak.

Nem értem, mi a gond a mai emberekkel. Komolyan. Nap mint nap látom, hogy ha valaki kicsit jobban van öltözve az átlagnál, lenézik őt, netán be is szólnak neki. Szomorú.

2017. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Van aki azt hiszi, hogy a külseje alapján fognak vele bánni a többiek

Ennyi. Ismerek milliomost aki elvan egy melegítő felsőben ès farmerban, van egy samsung telefonja ès egy adidas cipője. Ennyi. Az autója pedig egy toyota yaris.

2017. szept. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Mindenkinek más a prioritás. Nem jobban sznobság az armani ruha, mint egy menő kocsi. Mindenki eldönti magában, mire szán pénzt és mire nem.

Nekem vannak külföldi hallgató ismerőseim, akik menő cuccokban járnak és a villamoson utaznak. Otthon luxus kocsijuk van, de nem érezték szükségét, hogy ide is vegyenek egyet pl. Ezen kívül hatezer más oka lehet, miért nincs kocsija. Lehet, csak környezettudatos :D

2017. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!