Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van olyan dolog amit megbántál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog amit megbántál az esküvőddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Máshogy csinálnád, megvariálnád stb... Minden érdekel, mert esküvőt szervezek (a sajátunkat) és inkább tanulok mások "hibáiból" :)
2012. okt. 31. 09:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
Nem bíznék olyan rokonokra dolgokat, akikről sejthető volt, hogy nem csinálják meg normálisan, hiába a legközelebbiek. Több időt hagynék a készülődésre, szinte rohantunk, mert túl későn álltunk neki. Előre egy héttel foglalnék taxit. Akiről tudni lehet hogy késős típus, azt nagyon koránra rendeld oda bármilyen álindokkal. Nálunk másfél órát késtek, még direkt jó,h jóval előbbre kértem, hogy jöjjenek.
2012. okt. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem anyámra bíznám, hogy bármit is elhozzon. Szegény annyira meg volt illetődve, hogy mindent elfelejtett (boleró, uszály...). A vőlegény meg annyit puszilgatott és ölelgetett a polgári után, hogy lerángatta a fátylamat (szerencsére sikerült visszatűzni, de akkor is)


Több vendéget hívtam volna, mert páran megsértődtek.

Nem keresztapám lenne a tanúm, hanem ragaszkodnék valaki máshoz (aki nem veszti el az anyakönyvi kivonatokat)...


De ezektől függetlenül jól éreztem magam :)

2012. okt. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Felülmúlhatatlan válasza:
90%

nem spórolnék a fotóson és a videóson.

A fotóson úgy spóroltam, hogy mindenki azt mondta nem kell műtermi kép, elég lesz, amit az esküvőn csinál a fotós. Szerencse, hogy kötöttem az ebet a karóhoz, így van 6 db műtermi képünk. Bánom azóta is, hogy csak ennyi. A fotóst az önkormányzattól rendeltük, kritikán aluli képeket készített. Ma már tuti leinformálnám.

A videóst szintén önkormányzat ajánlotta. Az is olyan, hogy a 4 éves gyerekem jobbat készítene most...

És volt virág az autónkon, de a kutya nem fényképezte le...

Mentségemre szóljon, hogy 19 évesen mentem férjhez és senki nem segített szervezni. 1 hónap alatt pedig mi így tudtuk szervezni...

Most már profi esküvőszervező lennék. A húgomnak mondtam is, ha egyszer férjhez megy, akkor profin leszervezem neki. Tanultam a hibáimból és az elmúlt 11 évben ellestem a jó dolgokat az esküvőkön, ahol voltam. :)

2012. okt. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%

Másik vőfélyt választanék. Ismerős volt, régen nagyon jó volt, de nálunk...Pfff. Mint egy életunt idegen, hangját is alig lehetett hallani. Még jó, hogy nem nyomta rá a bélyegét az egészre.

Off: amit tuti nem hagynék ki: nyári esküvőnk volt, jó meleggel. Csináltattunk "gyümölcsasztalt", kb egy 10esbe került. Mindenki odáig volt tőle, visszahallottuk, hogy puccos -pedig nem volt drága- ,és elfogyott a gyümölcs pucc ide vagy oda :o) Szóval ez nagyon bejött.

2012. okt. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
87%
Minden nagyon jó volt: Azt bánom,hogy nem az apukám kisért be a templomba... Akkor még nem volt divat, Magyarországon hogy az apa kiséri be lányát a templomba..
2012. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Nem engednék anyósom erősködésének, és nem hívnék zenészt, hanem gépről menne az mp3 válogatás.
2012. okt. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
94%
2 tanúval mennék farmerban
2012. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem készíteném otthon a meghívókat, hanem mondjuk egy Meskán levő embert kérnék meg rá.


Nem húznék abroncsos ruhát (csak a férjem akarta), és ezzel együtt nem is húznám át már idejekorán (elviselhetetlen volt), hanem a lagzi végéig a menyasszonyi ruhában maradnék (két menyecskeruhát is vettem: pénzkidobás volt, és ráadásul bűn ronda mind a kettő).


Nem spórolnék a fotóson. Túlretusált, el nem fotózott egy csomó beállítást.


Jóval kevesebb ételt rendeltem volna, ideszámítva a süteményeket is. A menyasszonyi tortát meg máshol csináltattam volna jóval kisebbre.


Több ember hívtam volna.


És egy csomó zsarolásnak nem engedtem volna.

2012. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
nem azt a vőfélyt, zenekart választottam volna. De egyébként nem volt gond velük, de szerintem lettek volna jobbak is. Illetve a ruhát gondosabban próbáltam volna. Nem volt vele baj, a szalonban jónak tűnt, de az esküvőn már hosszú távon kényelmetlen volt. Illetve ismerős volt a fotós, jó képeket csinált, de nem lettek csoportképek, ezt egy kicsit hiányolom, de összességében minden jó lett :)
2012. okt. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
82%

A menyasszonytáncot kihagytam volna- szörnyű érzés volt hogy alig jön valaki, és nem is akarnak elrabolni. konkrétan úgy éreztem magam mint egy eladó hús.


A készületekbe beszámítottam volna azt is hogy hány db autónk van :)


lenne leves is szervírozva


a svédasztal a pörkölt UTÁN lenne


dekorral többet foglalkoztam volna.

2012. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!