Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az az egy dolog, amit a...

Mi az az egy dolog, amit a legjobban megbántál az életedben?

Figyelt kérdés

Kort és nemet légyszi írj!


Lehet akármi :)

Esetleg valami, amit csináltál/nem csináltál/elkezdtél/befejeztél stb.


Írhatsz indoklást is, ha szeretnél.


Nekem az, hogy 10 évesen abbahagytam a zongorázást. Még most is szeretem a klasszikus zenét, viszonylag gyakran megyek koncertre. Olyankor sokszor azon gondolkozom, hogy ha nem hagytam volna abba a zongorázást, vajon el tudnám-e játszani a darabot. Sokak szerint tehetséges voltam :(



2017. szept. 22. 20:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én azt a sok idő/pénz/energia befektetését bántam meg, meg az értelmetlen reménykedéseket, idegeskedéseket, amit olyan lányok érdekében tettem, akik aztán le se tojták a fejem.
2017. szept. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy soha nem éltem :(
2017. okt. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Van egy emlékem amikor egy lánynak az általános iskolában azt mondtam, hogy utálom. Akkoriban kis genya voltam. Sokszor eszembe jut azóta, és bánom, hogy így ilyet képes voltam kimondani. Pedig még csak igaz sem volt.
2018. febr. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mielőtt megtaláltam volna az igazit,lefeküdtem egy jó pár olyan emberrel akivel nem kellett volna.Kitartóbban kellett volna tanulnom.Talán ez a kettő amit bánok.
2018. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Átmentem egy nagyon jó, színvonalas iskolából egy nagyon rossz oktatási intézménybe, mert a szüleim ezt akarták.
2021. okt. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!