Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon van ember aki így meg...

Vajon van ember aki így meg tudna szeretni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok romantikus, szeretem a sötét, elvont dolgokat, magát a sötétséget.

Nem vagyok divatmániás, szinte csak sötét ruhákat hordok. Nem öltözök kihívóan, nem az a fajta lány vagyok aki csak azért hord ilyen ruhákat mert azt hiszi hogy az a "menő".

Emellett Vérfétisem van. Nem vagyok depressziós, viszont vagdosom magam, örömszerzés miatt. Erről senki rokon vagy ismerős nem tud.

Viszont úgy érzem így nem lesz esélyem normális kapcsolatra.

Próbálom a lehető legkevesebbet vagdosni magam, heti egyszer maximum, de így is maradnak nyomok.

Nem tudom mit tehetnék, úgy érzem szinte már rászoktam a vagdosásra, egyre próbálom csökkenteni a vágások gyakoriságát és számát, viszont teljesen sosem tudok leszokni róla.

15/L



2017. szept. 23. 11:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Fétis=szexuális vonzalom valami tesrész, tárgy iránt, aminek effektíve nincs köze a szexualitáshoz
2017. szept. 24. 22:53
 12/12 anonim válasza:

"szeretem a sötét, elvont dolgokat, magát a sötétséget" - ez pont hogy romantikus lélekre vall, a romantika nem a habos-babos rózsaszín cukormázas állapotot jelenti, hanem azt hogy befelé fordulsz és érzékeny vagy a kézzel nem fogható dolgokra.


Ennyi idősen nagyjából az összes gót/metálos lány ilyen, ez változni fog később ahogy kialakul az egyéni stílusod. Nem fogod feladni magad ne aggódj, csak kifinomultabb, tájékozottabb és magabiztosabb leszel.


A vagdosás pedig nem feltétlen a depresszió tünete, szerintem az lehet a háttérben, hogy nem tudod megfelelő módon kifejezni magad, emiatt frusztrált vagy és így vezeted le a feszültséget, mert adrenalint szabadít fel. Ha eljársz sportolni, alkotsz, rajzolsz-festesz vagy zenélsz, elérheted ugyanezt az állapotot, és később sem kell rejtegetned mások elől a vágásokat. Felnőtt fejjel azért ez elég gáz lesz.


Szóval egészen biztos vagyok benne, hogy megtalálod azt aki szeretni fog.

2017. nov. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!