Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon van ember aki így meg...

Vajon van ember aki így meg tudna szeretni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok romantikus, szeretem a sötét, elvont dolgokat, magát a sötétséget.

Nem vagyok divatmániás, szinte csak sötét ruhákat hordok. Nem öltözök kihívóan, nem az a fajta lány vagyok aki csak azért hord ilyen ruhákat mert azt hiszi hogy az a "menő".

Emellett Vérfétisem van. Nem vagyok depressziós, viszont vagdosom magam, örömszerzés miatt. Erről senki rokon vagy ismerős nem tud.

Viszont úgy érzem így nem lesz esélyem normális kapcsolatra.

Próbálom a lehető legkevesebbet vagdosni magam, heti egyszer maximum, de így is maradnak nyomok.

Nem tudom mit tehetnék, úgy érzem szinte már rászoktam a vagdosásra, egyre próbálom csökkenteni a vágások gyakoriságát és számát, viszont teljesen sosem tudok leszokni róla.

15/L



2017. szept. 23. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, én xd
2017. szept. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Szeretni? Miert szeretne barki is, ha te az eg vilagon semmit nem tudsz nyujtani? Nem vagy romantikus, halal depis vagy, furcsa vagy, es meg vagdosod is magad. De masreszrol az ilyen lanyokkal mint te jo a szex mert meg orulnek is neki ha elkapom a torkukat es a falnak nyomom oket. 😂
2017. szept. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es. Nem vagyok depressziós, ahogy már említettem.
2017. szept. 23. 11:15
 4/12 anonim ***** válasza:
2017. szept. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Mentalis betegseg nelkul nem vagdossa magat senki.
2017. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Amíg nem hozod rendbe a lelked,addig esélyed sincs normális kapcsolatra... Szerintem ezen kezdj el dolgozni.
2017. szept. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15 évesen minek neked párkapcsolat?
2017. szept. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es!

1., nem tértem ki a kérdésem én arra hogy most rögtön Szeretnèk párkapcsolatot, ez csak egy elméleti kérdés volt.

2., miért ne lehetne 15 éves kapcsolatom? Valaki ennyi idősen már nem is szűz. Mondjuk ez megint egy másik kategória, de ez csak az én személyes véleményem.

2017. szept. 23. 16:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves 4-es, köszi, hogy oda-vissza linkelted a két kérdést, de szerintem erre a témakörre már ott válaszoltam, még ha 17 körül lennék én is, akkor totál ok, de nem annyi vagyok. :D
2017. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Pontosan mit is jelent a vérfétis
2017. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!