Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen elcseszett...

Létezik ilyen elcseszett ember rajtam kívül?

Figyelt kérdés

Pesszimista vagyok, szarkasztikus, és egy pszichopata állat, telve gyilkolási vággyal. Fájdalmat akarok okozni másoknak, majd végignézni, ahogy megöli őket a szenvedés és kétségbeesés. Ez okozna nekem "örömet", ha egyáltalán lehet örömnek nevezni a földöntúli mámort és a tökéletesség érzetét.

L



2017. szept. 23. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez az oldal tényleg tele van ennyi beteg emberrel vagy csak nagyon unatkoznak?
2017. szept. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezzel tudod mi a probléma? Honnan veszed, hogy örömet okozna vagy földöntúli mámort/tökéletességet éreznél ha még soha nem is próbáltad?


Keress fel egy szakembert, főleg ha érzed hogy ez amúgy ez rossz dolog.

Talán tudna segíteni.


A valóságban való próbálkozást nem ajánlom. Változnak az idők és már semmi sem olyan, mint régen.

Az ilyen elmebeteg emberek is emberek, akik hamar összetalálkozhatnak olyanokkal, akik örömmel bántanak ilyen embereket. :)

2017. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
1 Csak unatkozik a kis csitri,de majd ha pár lófaszu migráncs átrobog rajta,majd máshogy látja a dolgokat.
2017. szept. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nos... amíg nem rajtam akarod gyakorolni eme vágyadat nem igazán érdekel. De ha eljutsz a továbbtanulás időszakába javaslom menj patológusnak vagy igazságügyi orvos szakértőnek. Garantálhatom, hogy sok "haláli élményben lesz részed". És igen tudom, hogy nem egy élő embert láthatsz meghalni de több mint a semmi.

A fájdalom okozásnak pedig több százezer módja van. A brutálistól egészen az elegánsig.

Ahogy egy ismerősöm mondta nekem:"A pokolban fogsz elrohadni"

2017. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

nekem tecel

f

2017. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem neked csak arra lenne szükséged hogy valaki igazán szeretsen. Azért akarsz fájdalmat okozni mert valószínűleg neked is fáj valami, és azt akarod hogy ezt más is érezze.

De igazából ettől neked sem lesz jobb hiába gondolod így.

Szerintem ezen érdemes gondolkodnod.

2017. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rengeteget csalódtam az emberekben, csalók áldozata lettem, nem sok okom van optimistának lenni, mégis próbálok az lenni, és továbbra is az motivál, hogy tudjak segíteni embereknek. Gondolatban párszor én is eljátszottam azzal, hogy rommá ütném azokat, akik ennyi szenvedést okoztak nekem, de ez nem megoldás, mert akkor én se leszek jobb náluk. El kell engedni a dühödet, mert az csak mérgez és felemész belülről.
2017. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Pacsi
2017. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ettől miért vagy elcseszett?
2017. szept. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiraly. Meg egy.
2017. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!