Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem/ érez (ném) magam...

Miért érzem/ érez (ném) magam többnek drága dolgoktól?

Figyelt kérdés

Tudom eleg rossz tulajdonsag,de nemtudom hogy valtoztassak rola.:( Nem vagyunk tul jo anyagi helyzetbe,de ha veszek pl. egy draga parfumot, draga orat, cipot.. amire persze kinkeservesen sporoltam ossze a penzt akkor megis tobbnek ,boldogabbnak erzem magam. Regen kaptam egy legujabb Iphonet akkor is tudatni akartam a vilaggal,hogy nekem milyen jo dolgaim vannak. Volt hogy kamu de jo minosegu cuccokat is vasaroltam pl burberry,michael kors de abbahagytam,mert ezt mar cikinek erzem.

Szerintetek hogy tudnek valtoztatni?


2017. szept. 24. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Erre van egy szo: rongyrazo. Nem is baj, hogy szereted az ilyen cuccokat es sporolsz rajuk utana megveszed, de minek felvagni ezekkel? A hamisitvanyokat tartom a vilag legszanalmasabb dolganak, azonnal ki lehet szurni egy “profi” altal, ha valaki okyan cuccokba jar es utana ugyis csak nevetseg targya leszel.

Majd idovel ugyis eszreveszed magad...

2017. szept. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus proli gondolkodás. Igaz hogy csórók vagyunk, de a többi proli előtt csak kell valami amivel villoghatunk. Lehasznált BMW, iPhone, márkás ruhák.
2017. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!