Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék ha úgy érzem...

Mit tehetnék ha úgy érzem nincs értelme így az életnek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ha nem lehet ilyen életem, akkor igazából nincs is értelme élnem.


https://www.youtube.com/watch?v=4HZxyRcMAd8


Bár ha ennek az embernek a vagyonának már a felét, vagy negyedét birtokolnám, már azzal is simán el lennék életem végéig. De hát arra se túl nagy az esély hogy valaha ilyen mértékű vagyonom legyen.


2017. szept. 24. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Légy szerelmes!
2017. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs értelme az életednek, mert nem luxusban élsz?

És az meg van, hogy az a luxus, amire vágysz az egyes egyedül csak rajtad múlik, hogy meg lesz vagy nem?

Es az is meg van, higy amig siránkozol, addig ez a luxus egyre távolabb kerül tőled?

Ha Nek3d ez jelenti az életet, akkor kezdj el dolgozni érte....

2017. szept. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"És az meg van, hogy az a luxus, amire vágysz az egyes egyedül csak rajtad múlik, hogy meg lesz vagy nem? "


Hagyjuk már ezeket a lifecoaching hazugságokat.

2017. szept. 24. 11:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Téged is megfertőzött a kór, ami a vagyon és a pénz elsődlegességét hangsúlyozza ?
2017. szept. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

@11:43


Ha ez így lenne már rég milliárdos lennék.


@11:50

így is mondhatod ha neked így szimpatikus.

2017. szept. 24. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, sikeres volt az agymosásod a jachtokkal, helikopterekkel, és a plasztik babákkal. Sajnos fogalmad sincs róla, hogy a VALÓDI boldogság nem ez. Javaslom, hogy próbáld meg az adás örömét. Ápolj beteg gyerekeket, idős embereket, vagy ossz teát a hajléktalanoknak. Amikor egy gyermek hálásan rád mosolyog, lesz valódi életcélod, alkotsz valamit, akkor boldog leszel.
2017. szept. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolsó neked pedig a válaszod teljesen haszontalan.

1:1

2017. szept. 24. 12:47
 8/8 A kérdező kommentje:
Én feltettem egy kérdést. Azért mert te nem tudsz normális választ adni rá, csak fröcsögni, ne én legyek már a hülye. Szóval állj be a sarokba, a kérdésemet meg hanyagold. köszi.
2017. szept. 24. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!