Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Lenne még értelme keresnem a társaságát vagy esetleg végleg elrontottam a bambaságom miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A véleményeteket szeretném kérni. Megkérek mindenkit, hogy az őszinte véleményét mondja el :)


Van egy lány akivel már kb. 2 hónappal ezelőtt beszélgettem. Nagyon össze kellett szednem minden bátorságomat, hogy egyáltalán meg merjem szólítani. Leültem mellé és beszélgettem vele. Amikor beszélgettünk azt vettem rajta észre, hogy zavarban volt, igazgatta a haját és ő is érdeklődött felőlem. Amikor másodjára leültem mellé akkor megkérdeztem, hogy hogy van mi újság és ő csak annyit válaszolt, hogy elvagyok de közben nem nézett rám. Azt hittem, hogy megbántottam valamivel vagy egyszerűen nem is érdeklem de sajnos rákérdezni nem volt bátorságom. Azóta nagyon sokszor láttam de észrevettem, hogy úgy viselkedett mintha észre sem vett volna, mintha nem is ültem volna a vonaton, de amikor köszöntem neki akkor mindig visszaköszönt. Lehet, hogy ő is olyan szégyellős mint én. Olyan is előfordult, hogy amikor sétáltak a barátnőjével és amikor messzebbre értek akkor a barátnője visszanézett és hosszasan rám nézett. Sokszor kerestük egymás tekintetét de amikor a közelemben volt akkor meg sem tudtam szólalni, izzadt a tenyerem, el voltam pirulva, egyszerűen meg sem tudtam szólalni és csak ültem ott bambán. Rájöttem, hogy velem két baj van: nincsen önbizalmam és az önértékelésemmel is problémák vannak. Mindig azt éreztetem magammal, hogy kevés lennék én hozzá, mit akarok én tőle mi egy külön világ vagyunk és ez nagyon elkeserít. Ha nem láthatom akkor nagyon hiányzik egész nap csak ő rá tudok gondolni, akkor voltam a legboldogabb amikor ha csak egy kicsit is de láthattam. És most, hogy legközelebb már csak szeptemberben láthatom nagyon elkeserít, olyan is előfordult már többször is, hogy eleredtek a könnyeim. Tudom, hogy saját magamnak köszönhetem, hogy nem mertem odamenni hozzá és beszélgetni vele de igazság szerint féltem attól, hogy visszautasítana. Mivel a szavak embere sem vagyok sajnos meg eléggé visszahúzódó csendes fiú vagyok így attól is féltem, hogy nem tudnék vele miről beszélgetni. Sajnos beszélgetni vele nem tudok az interneten keresztül sem. Nagyon elszomorít de bele kellesz törődnöm, hogy ilyen bamba voltam :( Sajnos az interneten keresztül sem tudom felvenni vele a kapcsolatot.


Azt szeretném kérdezni, hogy ezen a hozzáállásomon hogyan tudnék változtatni mert meg szeretnék változni, hogy ne legyek ilyen " bamba ". Azon az érzésen hogyan léphetnék tovább, hogy ne úgy álljak hozzá, hogy kevés vagyok én hozzá?


Szerintetek mégiscsak érdekelhettem? Ha a nyáron nem tudnék vele kapcsolatba lépni akkor szeptemberben nem lenne már vajon túl késő?


Válaszaitokat előre is köszönöm szépen.



2017. júl. 6. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

De aranyos vagy :-)

Szerintem egyáltalán nincs veszve ez a dolog. Talán csak rossz kedve volt a lánynak, amikor annyit válaszolt neked, hogy "elvagyok". Legyél bátrabb, nincs abban se semmi, ha visszautasít, persze nehéz, de még mindig jobb, mint ha meg se próbáltad volna! Ha pedig összejön, azzal csak nyersz! És ugyan miért ne jöhetne össze?

Biztos, hogy neten sem lesz alkalmad beszélgetni vele? Jó lenne, ha legalább facebookon tudnál vele beszélni, vagy e-mailt írni neki. Mai világban minden megoldható.

2017. júl. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm szépen a válaszodat :)


Sajnos nincsen facebookja. Igazság szerint kedden ráírtam a barátnőjére aki megfordult és rám nézett és a segítségét kértem de még nem válaszolt, valószínű, hogy nem is fog. A testvérének van csak facebookja de vele nem szeretném felvenni a kapcsolatot mert úgy érzem, hogy ciki lenne és nem tudnék a lány szemébe nézni.

2017. júl. 6. 21:21
 3/9 A kérdező kommentje:

Ami még nagyon elkeserít, hogy április végén beszélgettem vele de azóta sajnos nem mertem odamenni hozzá, pedig minden nap láttam a vonaton.


Vajon ő sejtheti, hogy azért nem közeledtem felé mert a második beszélgetésünkkor úgy válaszolt nekem és ez eltántorított?

2017. júl. 6. 21:23
 4/9 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem sejt semmit. Ha nem keresed a társaságát, nem fogja tudni, hogy akarsz tőle valamit. Kéne még beszélgetned vele.

Tudod, hol lakik? Tudsz róla bármit egyáltalán, vagy csak annyi, hogy egy vonattal szoktatok járni?

2017. júl. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A testvérét látásból ismerem meg azt is tudom, hogy melyik faluban lakik.
2017. júl. 6. 21:30
 6/9 anonim válasza:
63%
írtam priviben véleményt
2017. júl. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2017. júl. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyos vagy, fiúként mondom :D jártam már így én is! Sajnos sokszor volt ilyen régebben, addig húztam míg össze nem jött valaki mással. Pedig mindig velem szemezett, éreztem hogy tetszenék neki, hogy van valami furcsa vonzalom közöttünk ezt érezni lehetett. Aztán olyan volt mintha az "enyém" lenne és mikor mégis mást keresett hát az szörnyű volt. Akkor én is elbőgtem magam mert annyira dühös voltam magamra, hogy örökké vártam a "megfelelő" alkalomra. Annyira szánalmas így visszagondolva. Tuti lett volna esélyem mostmár tisztábban látom. Csak oda kellett volna mennem és normálisan elhívni valahova ennyi. De jó oldala is van, akkor kis tacskóként megfogadtam, hogy soha többé a büdös életbe ilyet többet nem csinálok, ha azon kapom magam, hogy habozok azonnal gondolkodás nélkül odamegyek "beleugrok" a szituációba. Azóta ez normális, már nem tudnám másképp csinálni. Volt már bénázásom emiatt (de az sem volt ciki max az én fejembe) de 99%ban bejött.

Szóval megértelek, fel a fejjel :) Lesz ez még jobb is, remélem tanultál az esetből.

2017. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szeptemberben vegyél egy mély levegőt, ne gondolkozz és mérlegelj, hanem menj oda hozzá :) Legyél spontán. Tudom, hogy könnyű mondani, de hidd el működik. Ha már előtte vagy szembe, akkor már nem kell agyalni, csak magadat adni. Csak odamenni nehéz, onnan menni fog, ezért ne agyalj, csak menj oda. Sok sikert! :)
2017. júl. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!