Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a kényelmes...

Hogyan lehet a kényelmes önsajnáltatásból kitörni?

Figyelt kérdés

Az életem abból áll, hogy próbálok a jövőm/egészségem tönkretételével minél nagyobb figyelmet kikönyörögni az emberekből. Több év volt, mire leesett, hogy igazából mindenki ugyanúgy les.ja hogy haldoklom-e vagy életvidáman, tartalmasan élek.


Nagyon ritka esetek azok, amikor boldog vagyok, vágyok egy jobb életre és tennék is érte (pl most).

Próbálnék apróbb terveket kigondolni, de minden egyes dolog, ami minimális kockázattal, kudarclehetőséggel jár borzasztóan kényelmetlennek és feleslegesnek tűnik. Viszont az eddigi életem annyira egyszerű volt, egy rettenetes kettősséget érzek, mert pár éven belül belehalnék a mostani életvitelembe, de soha semmi nem sikerült nekem, ezért semmi esélyt nem látok rá, hogy most bármi is másképpen alakulna.

17/F


2017. szept. 24. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor a legjobb, ha kilépsz a komfortzónádból, hogy felrázd magad. Nem arra gondolok feltétlenül, hogy számodra kellemetlen dolgokba kezdj; inkább szokatlanba, ismeretlenbe, fedezz fel új területeket, új tehetségeket, új tulajdonságokat magadban. Ha kell, kockáztass, már olyan tekintetben, hogy belekezdesz olyan dolgokba is, amiket nem feltétlenül tudsz befejezni.


Az önpusztítást hagyd abba! Egyrészt mint látod, felesleges dolog, másrészt nagyon vissza fog ütni a későbbiekben, minél tovább csinálod, és akkor már nem lehet jóvá tenni a károkat.

2017. szept. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!