Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 23 éves fiatal srácnak hogy-ho...

23 éves fiatal srácnak hogy-hogy nem ciki közmunkán dolgozni, mert az a kényelmes? ( fater eltartja)

Figyelt kérdés
23 éves fiatal srácnak hogy-hogy nem ciki közmunkán dolgozni, mert az a kényelmes ( fater eltartja)? Nekem az magas, hogy valakinek van végzettsége és lusta állást is keresni, mert kényelmesebb 3,5 éve lapátolni, meg kaszálni mikor többre is képes lenne. Egy unokatestvérem az illető. Szülőknek meg élősködik a nyakán. Én vagyok csak ilyen maradi, vagy mások szerint sem normális?

2017. febr. 3. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
60%
Nekem az magas, hogy miért írod kötőjellel a "hogyhogy" szót.
2017. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha hiszed, ha nem, még mindig vannak olyan emberek a fiatalabbak között is, akiknek elég a lapátolás, meg a kaszálás.
2017. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Nincs jövőképe, már pedig egy ilyen eleve elb****ott országban pont hogy érdemes több pénz után nézni ha már dolgozni kell. Én értem hogy nem folyamatos 8 óra a hét 6 napján, meg nincs két nap 12órázás, de nem is ilyen munkából fog boldogulni.

24F

2017. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Azzal nem is lenne baj. Legyen elég, de ha az apja tartja el, mert az életszínvonalához nem elég a 60.000 Ft egy hónapra, a szintén kapott Yamaha R6 fenntartásához meg főként nem, akkor nem biztos, hogy az irány.
2017. febr. 3. 21:14
 5/18 A kérdező kommentje:
3# Ott a pont!! Én is ugyanígy gondolom.
2017. febr. 3. 21:15
 6/18 A kérdező kommentje:
nem biztos, hogy az irány jó*
2017. febr. 3. 21:18
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lehet röhögni a közmunkáson, de ha senki sem szedné össze a szemetet az irodába menet igen-igen összekoszolódna a ruhád. A problémát persze értem, azt viszont nem hogy mitől lenne bármilyen munka ciki, ami mondjuk nem krválkodás.
2017. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Én sem irodán dolgozok. Az életforma ciki, amit csinál a srác. Eltartatja magát, ha meg munkát ajánl neki valaki, akkor menekül. Nyugi, ő a közmunkát is azért csinálja, mert a felét ellógja. Derogál neki a munka, mert különben nincs ideje semmire, az álmodozásra. Semmi bajom a rendesen dolgozó közmunkásokkal, de azzal igen, ha valaki azért van közmunkán, mert lusta elmenni 8 órát dolgozni.Tud hegeszteni, de mikor munkát ajánlottam neki havi 190 nettóért, válaszra sem méltatta.
2017. febr. 3. 23:30
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy rokonom is közmunkás.... Igy kényelmes? Hát nem tudom nekem az a rokonom heti 40 napi 8 órába dolgozott.... és igy kapja az 55-60 ezret. Itt nem a munkával van a legnagyobbb probléma hanem azzal, hogy valaki 8 órát vállal el ezért a pénzért. Amúgy nőként vagy gyerekkel megérteném a helyzetet de egy 23 éves férfi áljon már talpra. Ettől függetlenül ha ezt megteheti és amúgy ott a szándék benne és odateszi magát ha szükség lesz rá akkor nagy gond nincs.
2017. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen sajnálatos, hogy ilyen előfordulhat, amúgy vérlázítónak tartom, hogy nőket kiküldenek jeget törni és hasonlóan kemény fizikai munkát csináltatnak velük. Ráadásul, hogy ő 8 órába dolgozik ennyiért az mindennek a teteje. Ez a link gyerek 4 órát dolgozik ezért a pénzért és sokszor 2-3 napot dolgozik egy héten. Hogy mennyire nem nézem le amúgy a közmunkásokat... 2 idősebb bácsi rendszeresen dolgozik nálunk a ház körül mivel kevés az időnk. Tisztességesen megcsinálnak mindent, amit megbeszélünk és én rendesen megfizetem őket. Meg lehetne nézni az udvart, ha ők nem lennének, de tőlem 23 éves link gyerek ne kéregessen kölcsön mikor munkát ajánlok neki! Remélem a negatív Komikat írók fejükhöz kapnak, nem kell itt a felesleges dráma!
2017. febr. 4. 00:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!