Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért éltem meg traumaként a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért éltem meg traumaként a nőgyógyászati látogatást :S?

Figyelt kérdés
Nem tudom elfelejteni, olyan rossz emlék, pedig rendes volt a doki megminden... Hülye vagyok :S ?
2011. febr. 15. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
én még nem voltam. de megértelek. :s
2011. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Cleptomaniac ***** válasza:
Nyugi, én 28 éves vagyok, a pasim mégis ki volt akadva egy kicsit legutóbb, mikor nőgyógyász után 2 napig hozzám sem érhetett. Egyszerűen rühellem, hogy egy idegen ember turkál bennem, bármennyire kedves vagy normális is.
2011. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki másképp éli meg. De legközelebb próbálj viccelődni.

Én első alkalommal becsuktam a szemem és a kezemmel is letakartam. Majd a végén mondtam ,hogy : huhhh ezt is túléltem :)

Mire a doki jót nevetett :) így oldódott a hangulatom. Azóta sajnos én 2-3 havonta járok vissza (betegség miatt) 1 évig csak a saját dokimhoz tudtam menni akivel utána is viccelődtünk. Volt olyan ,hogy mondta : 3 hónap múlva akkor randevú megint:)

A műtétemnél több ember figyelt akkor szerintem úgy éreztem magam mint most te. De hidd el az egészség fontosabb ennél az érzésnél.

Azóta nem egyszer voltam más dokiknál is.És már olyan mintha sima háziorvoshoz mennék.

Volt olyan mikor kórházba voltam 6 doki plussz 2 gyakornok volt ott és nézett miközben az egyik vizsgált. Akkor kicsit kellemetlen volt ,de hát ők nem úgy néznek ránk.

(Bár az egyiknél örültem volna ,ha másképp néz rám :P

2011. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)!Aranyos vagy nagyon , megfogom fogadni :)
2011. febr. 15. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán azért mert egy idegen férfi nyúlt a puncidhoz. De ne aggódj, ő nem élvezetből foglalkozik a punciddal, csak segíteni akar!
2011. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!