Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem nincs kedvem neha...

Csak nekem nincs kedvem neha ebben a valóságban élni?

Figyelt kérdés

Mindent megmérgez a média.

Ha nem vagy gazdag, nem vagy senki. Ha nem valami reál szakos diplomád van, nem vagy senki.

Fárasztó már átlagos nőként folytatni a hétköznapokat egy olyan téves valóságban élni, ahol Kylie Jenner a mindenkori ideál, és egy nőt csak akkor néznek valamibe, ha legalább olyan szép (vagy legalább olyan mű, kinek hogy)


2017. szept. 24. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

ez nettó hülyeség, de persze van aki ilyen negatívan látja a világot, mint te


24F

2017. szept. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%

Azt se tudom ki az a nő, akit említettél. Engem egyenesen taszítanak a mű nők. Tudom értékelni a természetes szépséget, illetve el tudom fogadni az embereket a "hibáikkal" együtt. senki se tökéletes.

Bár én is hajtom a gazdagságot, mert vannak igényeim, de nem vagyok lusta megdolgozni az álmaimért és jó uton haladok. Erre bárkinek van lehetősége, nem csak úgy, ha a szülei mindent alá raknak, a többi meg csak kifogás.

Ha te beéred kevesebbel és úgy is boldog tudsz lenni, az a te döntésed és nincs benne semmi rossz, de akkor ne jöjj azzal, hogy nem vagy senki mert nincs pénzed, mert te választottad azt, aki vagy..

2017. szept. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezeket a megfelelési kényszereket kajakra a nők táplálják az emberekbe, majd a férfiakba és a férfiak a nőkbe.


Ennyi az ördögi kör, mert a legtöbb nő MINDENT akar de egyáltalán képtelen saját magába nézni, és elmondani hogy nem érdemli meg azt amit az a f**m kylie mert hiú, és buta ösztön lény.


Na ha nincs kedved ebben élni akkor garántálom ,hogy az a baj hogy még nem tudtál magadba nézni és elfogadni magad. Táplálod magadba a sok szart amit egyébként az összes férfi leszar max egy idióta viseli el ezt a rinyát meg a sok feszültséget.


Nézz magadba legyél tisztába a saját képességeiddel.


egyébként én normális embert sehol nem találtam még aki ezek a gondok miatt nem küzdökdne hivő gyülekezetkeben látok kizárólag csak normális embereket, ami viszont eléggé megmagyarázza a dolgokat SZÁMOMRA, de mindenki szabad akarattal rendelkezik. Vagy még a sok fos után lecserélnek,dobálnak,stesszelsz a világ gondjai miatt (amik nem is a tiédek) vagy inkább megpróbálsz észhez térni, ha nem is isten által. 25f

2017. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tévedésben élsz, utolsó, ha azt hiszed, az életben az anyagi javakat érdem szerint osztják
2017. szept. 24. 22:13
 5/8 anonim ***** válasza:

"Aki ad annak adatik" szeretet pedig nehéz adni,valós értéket nehéz adni ha magadra gondolsz :)

aki egy önző p..c vagy p**a az ne várjon csodát.


Egyébként látom nem sokat mozogtál valóban gazdag emberek körében 2 fajta van...akinek nagyon sok van, de önző és hamar elfogy. A másik akinek sokkal több van, de ADAKOZIK és nem mindegyik kinek. Azzal, hogy igényeid vannak nem leszel gazdag sem sikeres önmagában.

2017. szept. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom, továbbra sem érted
2017. szept. 24. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfiként kellett volna kiírnod ezt a kérdést, akkor mindenki jönne bólogatni, hogy igen, hú-de-megmérgez minket a média (legalább is a felnőtt párkapcsolatok témakörben naponta "rinyál" emiatt valami kan).

Amúgy nem hiszem, hogy ez csak a média hibája lenne; általános életfelfogás, hogy ember embernek farkasa, és aki valamiben rosszabb, mint mások, azt a busz alá kell lökni. A média csak hozzánk idomul...

2017. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1. Fogalmam sincs, hogy ki a fene az a nőszemély. 2. Ha tudnám se érdekelne. 3. Ha rossz hatással van a média a lelki békédre, akkor kerüld az ilyen műsorokat. Én pl évek óta nem nézek tévét, a netet is szűröm, és boldog ember vagyok.
2017. szept. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!