Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak? Hogyan változza...

Mit csináljak? Hogyan változzak meg?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy félõs visszahuzódó ember vagyok. Régebben is szorongtam emberek között de most hogy felvettek egyetemre ez csak még jobban megerosodott.annyira hogy az egyetemi órákra sem merek bemenni mert félek hogy valami rossz dolog fog történni. Ez miatt sok órára nem mentem be és félek hogyha ez igy megy tovább akkor ki fognak rugni az egyetemről. Szeretnék normális ember lenni de nagyon nehezen megy. Van még valaki hasonló helyzetben?

2017. szept. 25. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Igen, én is pont ilyen vagyok. Bár nekem még van 2 évem ezen kívül a gimiben, már most félek az egyetemtől és attól, hogy önállósodnom kell majd. 17/L
2017. szept. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Én is így kezdtem a fősulimat :/ paráztam meg minden. Csak az a baj, hogy a mostani félelmed nem reális, a saját elméd csapdájában vagy. Ha jól átgondoljuk, mi történhet? :D Az egyetemen már nem csúfolódó hülyegyerekek vannak, hanem jó esetben érett faiatal felnőttek. Nem azt mondom, hogy akkor, hogy most beszélgess mindenkivel meg szocializálódj mérhetetlen mértékkel, nem azt akarom, hogy ne legyél az aki vagy, hanem azt szeretném, hogy ne érezdd rosszul magad azért aki vagy. Nincs félni valód, pár ember, ha van nekik egyáltalán, véleménye még nem tények rólad, hiszem, hogy értékes ember vagy, úgyhogy fel a fejjel ;) :D
2017. szept. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


Én is pont most fogok kezdeni egyetemre járni.

Ez fejben dől el. Én is már most nagyon parázom az egésztől, főleg, hogy nem itthon, hanem külföldön fogok továbbtanulni, tök egyedül mindenkitől messze.

De össze kell szednem magam, ahogy neked is:)

Bízz magadban, ne hagyd, hogy a félelmed felülketekedjen rajtad! Bizonyíts magadnak, mire is vagy képes!

Merj kockáztatni- no risk no fun- ahogy mondani szokás.


Hajrá!!

2017. szept. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Énis ilyen voltam..egy valami segített ,úgymond "sokkolnom" kellett magamat,ez alatt azt értem,hogy amint lehetőség kinálkozott rá,hezitális nélkül emberek közé mentem ahányszor,amenyiszer csak tudtam(pl amikor elhívták barátok bulizni meg hasonló)

vagy ha volt valami dolgom városban akkor lehető legforgalmasabb útvonalon mentem,ha kellett valami boltból mondtam otthon hogy én szívesen elemgyek..csak hogy minnél többet érintkezzek másokkal.

Útközben ha találkozol más emberekkel,megkérdezheted mennyi az idő pl.(többször is eljátszhatod)..ezek ilyen apró kis trükkök.Egy idő után az agyad teljesen átáll,mert nincs más opciója ..folyamatos idegeskedés felemésztené,és mivel logikusan életben maradás az elsődleges szempontja..ezért elkezd alkalmazkodni az új helyzetekhez.Ez egy öngerjesztő folyamat..minnél tovább csinálod,annál több sikerélményed lesz.A siker pedig motivációt jelent majd következőleg..Persze van amikor pofáraesés lesz a vége,néha talán beégsz,de ezekből tud csak az ember tanulni.

2017. szept. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!