Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan NE változzak meg rossz...

Hogyan NE változzak meg rossz társaságban?

Figyelt kérdés
Szóval,most voltam góly táborban és megismerkedtem az új osztálytársakkal.Nem túl színpatikusak.De nem is szeretnék különcködni szóval minimálisan beszélek velük.mivel rosszul érzem magam velük ezért ingerültebb vagyok a nap többi részében(pl:otthon családdal).és nem szeretném a közeli ismerőseimben azt az érzetet kelteni hogy én is olyan lettem,mint azok akiket nem bírok.Illatve nem akarom rajtuk levezetni a haragomat,szomorúságomat.(bocsi helyes írású hibákért)

2017. aug. 30. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Te egy főnyeremény lehetsz.
2017. aug. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak annyit legyél a rossz társasággal, amennyit feltétlenül szükséges.

De azért ne írd le az egész osztályt már most, adj nekik esélyt. Biztos van pár jó fej is köztük azért.

2017. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igyekezz nyugodt maradni.
2017. aug. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező!

1. Maradj nyugodt! Ne nyugtatóval meg alkohollal, mert azok csak elkábítják az agyad, figyelmetlen leszel, és ha elmúlik a hatásuk, és rosszabb lesz! Te magad nyugtasd le magad! Ha eléred, próbálj abban az állapotban maradni!

2. Ne félj! Az fő ok, amiért fölveszik az emberek a rossz tulajdonságokat, az félelem! És ha félsz is, hát legyél bátor, és álj ellent a rossznak!

2017. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!