Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi tesz valakit anti-szexuális...

Mi tesz valakit anti-szexuálissá, és miért büszkék arra, hogy anti-szexuálisok? És még ők vannak felháborodva mert kiközösítik őket.

Figyelt kérdés

Ismertem egy anti-szexuális srácot, aki undorodik az emberektől, mert szexelnek, és ő a szexet rossz dolognak és undorítónak tartja. Ráadásul büszke arra, hogy ő anti-szexuális.

Nem értem mi vezet el valakit idáig? Ráadásul miért büszke rá? Miért nézi le az embereket, miért nem tartja meg a saját véleményét magának? Ha valamilyen szexuális trauma érte, akkor érthető, hogy undorodik a szextől, de rengeteg anti-szexuális van a világon, akiket nem ért semmilyen szexuális trauma. A szex egy szükséglet, amit felfedezünk, és rájövünk, hogy kellemes, és nem csak önös érdekekből áll, mert a partnerrel együtt csináljuk a tevékenységet, így ő is kielégül. Nem arról van szó, hogy egymás testét kihasználjuk, hiszen érzelmeink is vannak a másik fél felé.

Tehát nem értem, hogy válhat valaki egy ilyen lenéző, másokat megvető, anti-szexuális "emberré".

Az addig rendben van, hogy neki a szex nem tetszik, utálhatja ahogy akarja, de az embereket nem kellene úgy tekinteni, mint undorító kis férgeket.

Nem képes eljutni odáig, hogy attól még, hogy az ő szemében a szexualitás egy rossz dolog, attól még más élvezi, és ezért nem kellene a másik emberre undorító kis féregként tekintenie? Tartsa meg magának az érzéseit.

És még ő volt felháborodva, hogy az emberek nem értik meg, és hogy elutasítóak vele.

Én már megszakítottam a kapcsolatot vele, mert nem bírom elviselni ezt a negatív, lehúzó szemléletét.



#szex #utálat #undor #anti-szexuális
2017. szept. 27. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert 12 éves kora óta interneten él szexuális életet, ezért már el sem tudja képzelni, hogy valaki megérintse, netán még a testnedveik is keveredjenek. Sajnos egyre többen tartják ezt gusztustalannak, plusz tartanak a fertőzéstől is. Ezt hozta a 21. század. Nekem is van olyan 30+ ismereősöm, aki még csak fotón és videón látott meztelen nőt.
2017. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

Érdekes, ez inkább a nőkre jellemző, ez a megvető szex-utálat.

Rájuk jellemzőbb az alacsony libidó, meg a hangulatváltozások ilyen téren.

Volt egy angol tanárnő, aki körbeosztogatott divat katalógusokat, és nem bírta ki beszólás nélkül, hogy milyen undorítóak vagyunk, hogy tetszett nekünk a fehérneműs nők fotói.

Ezek ilyen nagyon egoista emberek, azt hiszik, körülöttük forog a világ, és minden más szar, ami nem olyan, ahogy ők elképzelik.

Legyen az bármilyen beteges felfogás is.

2017. szept. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is undorodom tőle, mióta exem kényszeríteni akart dolgokra, egy nap 3 szexet követelt stb... Én nem nézek le senkit, aki szereti a szexet , de én hányingert kapok tőle...
2017. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezzel semmi baj, kedves utolsó, csak azokat nem értem meg, akik undorítónak tartják az embereket mert szexuális életük van.
2017. szept. 27. 14:06
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
oszt most ezert kell itt hőbörogni??? am tenyleg undoritoak vagytok.
2017. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is aszexuális vagyok és undorodom a szextől, de tudom jól, hogy bennem van a hiba és a normális az, amit te is írtál, kérdező. Így nem nézek le senkit. Meg igazából azokat sem nézem le, akik meg másban térnek el az átlagtól. A lényeg, hogy vannak normálisabb aszexuálisok is. :D
2017. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Én szürke aszexuális vagyok. :)
2017. szept. 27. 19:56
 8/11 A kérdező kommentje:
és jó tudni hogy vannak normálisabb aszexuálisok is. :)
2017. szept. 27. 19:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Milyen amúgy a szürke aszexualitás? Sokszor hallottam már, de nem tudom, hogy az milyen. Ciki, tudom, hisz lehet én is az vagyok, de ez így tényleg nincs meg. 😅
2017. szept. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A wikipédián fent van. :) Itt találod [link]


Idézet a cikkből: "A szürke-aszexualitás a szexualitás és aszexualitás közötti szürke területet jelenti, tehát a személy időnként megtapasztalhat szexuális vonzalmat. A Gray-A fogalmát tekinhetjük az aszexuális esernyő egy részeként, vagy az aszexuális spektrumon elhelyezkedőként, beleértve a demi-szexualitást. Néha ebbe a spektrumba sorolják a semi-szexuális, szexuális, aszexuális fogalmakat.


A Gray Ace spektrumba azon emberek tartoznak, akik "nagyon ritkán, de tapasztalnak szexuális vonzalmat, vagy csak bizonyos körülmények között tapasztalják, vagy a szexuális vonzalom szintje elhanyagolható szintű". Sari Locker, a Teachers College of Columbia University szex-pedagógusa egy Mic interjún azt mondta, "A szürke-szexuálisok úgy érzik, hogy az aszexualitás és a tipikus szexuális érdeklődés közötti szürke területen helyezkednek el."

2017. szept. 27. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!