Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most akkor irigy vagyok?

Most akkor irigy vagyok?

Figyelt kérdés

Ha valakiről megtudom, hogy valami nagyon komoly egyetemet végzett, magas végzettsége van (PhD mondjuk), esetleg felelős pozícióban dolgozik, akkor olyan érzésem lesz, hogy bár én is elérhetném ugyanezt.

Nem feltétlenül a fizetés miatt, hanem amiatt, hogy ő már elért valamit, letett valamit az asztalra, nem csak úgy van magának, szeretném én is érezni ezt egyszer.

Sajnos én ettől még nagyon messze vagyok, idén kezdem az alapfokot még csak, és már annak is örülni fogok, ha eljutok a BA diplomáig, nemhogy PhD.

Nem kívánok semmi rosszat senkinek, csak szeretném, ha nekem is lenne annyi eszem meg kitartásom, hogy jussak végre valahová


2017. szept. 27. 15:14
 1/2 A kérdező kommentje:
A 20-as éveim legeleje azzal telt, hogy elérjem, tető legyen a fejem felett, túl nagy káosz volt az életem ahhoz, hogy a tanulásra koncentráljak (érettségim ill C1 nyelvvizsgám van csak)
2017. szept. 27. 15:15
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem irigység. Motiváció inkább. Hajrá!
2017. szept. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!