Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a férfiak, hogy...

Miért hiszik a férfiak, hogy pénzzel mindenkit meg lehet venni?

Figyelt kérdés

ma a kasszanal alltam a bevasarlo kozpontban, meg eppen mas fizetett elottem, mogottem pedig egy kb. 40-50 eves csavo volt, bar oszinten szolva annyira azert nem figyeltem meg. es a lenyeg az, hogy meg eletembe sose lattam korabban, de eroskodott, hogy hadd fizesse mar ki a kajaimat, vagy legalabb a csokimat, mert hogy en olyan rendes vagyok...(ezt abbol szurte le, hogy a kis tablat, ami elvalasztja a termekeinket egymastol, kitettem a vasarlando cuccaink koze.) meg ott lebegtette elottem a nagy tizezreseit, pedig egyertelmuen nem volt ra szuksege, mert csak egy peksutit vett, es volt ott kisebb penze is..konkretan mar nem tudtam, hogy razzam le, de nagyon szanalmas volt. el kene vegre felejteni ezt az ostoba sztereotipiat, hogy a noknek csak a penz kell...engem pl. kifejezetten idegesit is, ha valaki igy akar megvasarolni.

19/L



2017. szept. 27. 15:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
24%

Mert ezt mutatják a tapasztalatok. A világból pedig azokat az információs tapasztalatokat szerezik meg és alkalmazzák, amejeket a tapasztalataik leszűrése alapján a többségben látnak.


https://www.youtube.com/watch?v=sI3dX59vbbs

2017. szept. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10# nem ebbol az egy esetbol szurtem le, hanem itt is feszt azt olvasom a ferfiak 98%atol, h a noknek csak a penz kell...ezt az ostoba mantrat nyomatjak rengetegen
2017. szept. 28. 17:34
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Miért mi kell a nőknek? Lehet hogy mos van pénzed , de amikor ygreket sülsz stb később esteleg vagy akármi, nem mehetezs el dolgozni, és ha akkor nem lesz férjed, vagy pasid ki eltartson, se a szüleid, rokonod, stb akkor hiányolni fogod a pénzt. A pénz, amugy a mia világban nagy úr. tulajdonképpen mind a körül forog.. Én nem a pénzre megyek rá mivel nekem nincs, de a lányok jobban választanak pl. olyan pasit akinek van kocsija, mint aki bkval jár mondjuk. Ha van pénz, nyilván nem a lány fizeti ki a mozit, éttermet, szórakozást egy párkapcsolatban. Sok férfi ha cska ugy felkinál pénzt csak ugy, akkor ő azt akarja hogy dugj@ál vele, mert áll a farka.

De alapvetően a lányok iygis ösztönösen választanak pénzes pasit.

2017. szept. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: Azt még hozzáteszem hoyg 25 éves srác vagyok és pont a pénz miatt nincs csajom. Mert nicns pénzem. , A lányok azt krédezik e van e már lakásom meg stb
2017. szept. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
nem a penz miatt nincs csajod, hanem mert egy mondatban 20 helyesirasi hibad van.....
2017. szept. 29. 20:56
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
Sajna ilyenek a nők az első kérdések mindig kocsi,ház.A gazdaságot jól felenditik az biztos ez nem kébzelgés hanem a valóság sajna.
2017. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mondj egyetlen dolgot, amit nem lehet pénzen megvenni.
2017. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
én pl semmit nem tudok megvenni pénzen, ami igazán fontos nekem... nem vehetek rajta igaz szerelmet, lehetnének milliárdjaim, boldogságot akkor sem hozna, mert nekem nem egy felszínes, külsőségeken, meg luxuscikkeken alapuló kamu"kapcsolat" kell, hanem egy igazi, őszinte, szeretettel és tisztelettel teli kapcsolat. épp ezért nem is kell, hogy elhalmozzon bármivel egy pasi, csak szeressen, akit viszont szeretek. vagy pl. egészséget sem vehet magának egy végstádiumban lévő rákos beteg. aki elveszti egy családtagját, az nem veheti meg újra pénzen. három dolgot mondtam, egyet kértél, mondjak még??
2017. okt. 1. 21:06
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a férfiak hiszik ezt.És sajnos amúgy nagyon sok embert meg lehet venni pénzért.Csak az összeg változó.
2018. máj. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!