Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy látnád kívülről azt...

Te hogy látnád kívülről azt ha egy huszon éves fiú hor magánál egy cuki plüsst vagy valami gyermekit csak hogy komfortos legyen a napja? Pl szomorú megtudja ölelni ilyenek.

Figyelt kérdés
2017. szept. 27. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy az övé, pl. néha én is viszek valamit a kishúgomnak. De ha az övé is engem nem érdekel, nem foglalkozom más dolgával.
2017. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre én sem gondolnám, hogy az övé. Ha mégis nyilvánvalóvá válna, akkor (ezzel nem leszek népszerű), de én biztosan azt gondolnám szellemileg visszamaradott és sajnálnám.
2017. szept. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
és.... a szexuális identitását nem kérdőjeleznétek ettől meg? Pl nem gondolnátok hogy meleg? Am nem hiszem h szellemileg visszamaradottnak néz ki :D
2017. szept. 27. 20:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

gyerekes, fogyatékos, meleg...

ez mind szóba jöhet

2017. szept. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hát hogy is mondjam, én is kicsit lányos voltam anno és melegnek tituált pár ember, azóta nem vagyok előítéletes mert tudom milyen ha alaptalanul mondanak rólam valamit ami bánt, nagyon $zar... plusz kinőttem én már ebből, hogy "huuu ott egy meleg", elfogadom ha az és megyek tovább.

2017. szept. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nagyon jó hogy ilyen a hozzáállásod, kár hogy sokaknak nem :( miattuk érzem rosszúl magam a bőrömben ilyen apróságok miatt. pedig ez vagyok én, ilyen vagyok én és nem akarok más lenni.
2017. szept. 27. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát elég fura lenne...
2017. szept. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólnám meg természetesen, de az biztos, hogy elsőnek furán néznék rá.
2017. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Metionin ***** válasza:
Legtöbbször nem látok mást, mint ami a látvány. Nem képzelek mögé semmit. Ott egy srác, visz egy plüsst, oké és akkor mi van?
2017. szept. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Először nem értettem, hogy mitől lenne meleg emiatt, de leesett.

Én elkönyvelném, hogy a csajának, kölykének viszi. Ha neki így kényelmesebb, akkor tegye. Van ettől furibb szokás is.

2017. szept. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!