Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Részegség tényleg előhozza...

Részegség tényleg előhozza belőlünk az őszinteséget, vagy miért gondoltam ezt?

Figyelt kérdés
Barátommal mostanában sokat veszekedtem,és nagyon sokszor a szakításon gondolkoztam. Amikor lerészegedtem egy kicsit egy bulin, minden pillanatban őrá gondoltam,hogy milyen jó lenne,ha velem lenne most,és nagyon szeretem,és nem akarom őt elveszíteni,részegen nem is néztem más fiúkra,és azt éreztem,hogy jelen pillanatban bármit megtennék érte. Viszont amikor kijózanodtam,megint elkapott valami szomorúság,ha rá gondoltam. Hogy működik ez?
2017. szept. 30. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, előhozza.

Részegen csak az járt az eszedben, hogy őt elveszítheted, és szereted őt.

Miután kijózanodtál, láttad a hibáit is neki, a problémákat is, így az érzelmeid ellentétesek lettek: Szereted is őt, de sokat is veszekedtek ami miatt szakítani akartok, ez miatt nem tudod mit tegyél.

Ilyen konfliktus van benned.


A részegség viszont nagyon azt az érzelmed emelte ki hogy szereted őt, mert valószínűleg erősebb a többi iránta érzett érzelmeidnél.

2017. szept. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos.

Én józanul kíméletlenül őszinte vagyok, részegen, buliban viszont hajlamos vagyok bármit vetíteni a csajoknak, csak hogy megdughassam őket; szemrebbenés nélkül hazudom azt, hogy gazdag vagyok, hogy vállalkozó vagyok, kamu-telszámot adok meg nekik, hogy ne tudjanak később elérni, stbstb.

Józanul ilyen eszembe se jutna.

2017. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2017. szept. 30. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!