Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan ember itt rajtam...

Van olyan ember itt rajtam kívül, aki vagdossa magát? És ha igen, miért teszi?

Figyelt kérdés

Kort és nemet is írjatok kérlek.

És mellőzzétek kedves válaszolók az “okoskodó” kommenteket, amiben azt fejtitek ki hogy ez nem megoldás és nem szabad ilyet csinálni.



2017. okt. 1. 21:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%
Pedig nem szabad. Mi bajod van magaddal, hogy nem tiszteled és szereted saját magadat? Találd meg az okát, mert ez nem normális. Sok sikert!
2017. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
52%
ez nem megoldás és nem szabad ilyet csinálni
2017. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%
Te miért vagdosod magad?
2017. okt. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én azért mert megnyugtat, és imádom a vért, no meg a hideg acél érintését.
2017. okt. 1. 21:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy?
2017. okt. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

Én csak egy okoskodó kommentet szerettem volna írni amiben azt fejtem ki, hogy ez nem megoldás és nem szabad ilyet csinálni.


De akkor vagdosd magad majd egyszer elfertőződik, vagy olyan helyen vágsz ahol nem kéne..persze gondolom csak karcolást okozol magadon..

2017. okt. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

Régen csináltam, mindig más okot/kifogást találtam, de igazából csak ráfüggtem, az első oka a túlzott alkoholfogyasztás+bedepizés keveréke volt, aztán megtetszett. És én is szeretem a vért. n.n

18 f

2017. okt. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Én hentes vagyok, magamat nem kell vagdosnom, akkor is látok elég vért.
2017. okt. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jelen. Régebben annó depresszió és öngyilkossági kísérletként csináltam a sok családi , iskolai traumák/tényezők/bántalmazások -nevezzük akárhogy- miatt. Mára már ritkán fordul elő hogy megvágjam magam, de ha mégis, akkor azért mert jó érzéssel tölt el. Tetszik a vér, a fájdalom és hogy heg marad utána.


Nyugodtan lehet ítélkezni, nem nagyon érdekel más véleménye, én csak válaszoltam.


18/l

2017. okt. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ilyen egy normális válasz

2017. okt. 2. 15:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!