Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Néhány ember miért vagdossa...

Néhány ember miért vagdossa magát? (Én nem teszem magammal)

Figyelt kérdés
Néhány ember miért vagdossa magát? Facebookon láttam pár képet, hogy milyen undorító, aki kést ragad, és elkezdi vagdosni magát! Egyátalán normálisak az ilyenek? Meg állítólag csak azért teszik, mert valaki megbántotta őket...De az örökre ott marad ha nagyon mély! Meg ez az egész egy nagy hülyeség, mert nem lesz az embernek jobb ha felvágja az ereit! (Onnan kezdtem el érdeklődni ez iránt hogy miért?, mert van egy barátnőm, aki sajnos ezekhez a módszerekhez fordult, mert féltékeny. (Vágdosa magát) ) Szóval nem értem!

2015. júl. 5. 12:06
 1/8 anonim válasza:
Tudod, vannak helyzetek, amiből az ember lát kiutat. Csökkenteni szeretné a 'belső' fájdalmát, vagy legalábbis elterelni a figyelmét. De vannak a DivatDepisek. Ők azért csinálják, mert szerintük menő (általában kisebb vágásokat/karcolásokat ejtenek a csuklójukon).
2015. júl. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Mert a kis szaros 13-14 éveseknek ez a happyjük. Túl sok szerelmes filmet, meg szerelmes idézeteket olvasnak, amik arra motiválják őket, hogy milyen szenvedés az élet, hogy mennyire rossz minden, és hogy aki fel vágja magát, az normális, mert Őt nem érti meg senki bla bla bla. És amikor egy kis hülyegyerek bele megy egy kapcsolatba, és a másik fél egyszer "dobja", akkot egyből jön az, hogy fel kell vágni az ereit, mert a szerelmes filmbe is azt csinálták, és az sem maradhat el, hogy fel teszik facebookra a felvágott kezüket. Azt viszont nem látják, hogy mennyi mindenük van. Ház, autó, okos telefon, család, és még sorolhatnám. Kíváncsi lennék, hogy ezek az emberkék mit csinálnának pl. egy afrikai kis gyerek, vagy egy hajléktalan helyében, akiknek tényleg semmilyük sincs.
2015. júl. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fejben baj van azért!Nyilvánvalo,hogy 1 normális ember nem vágja maga alatt a fát direkt.
2015. júl. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
-2es igazad van,ezért is mondják,hogy a szegény ember lélekben gazdag és "lehet" boldogabb is.....(lehet)
2015. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert ez is divat lett mint sok más deviancia. 20 éve kb senki nem csinált ilyet,pedig akkor is volt szerelmi meg egyéb búbánat! Voltak valódi öngyilkosjelöltek de azok rendesen elvágták a csuklót nem karcolgattak és főleg nem kérkedtek vele.

A média ,fészbuk stb "érdeme" ez is.

2015. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! És agy mondjam el igazatok van! Aki elöttem válaszolt, annak üzenem hogy nem fészbuk hanem facebook.......
2015. júl. 5. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem írod ,sose tudtam volna meg...
2015. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó azért nem kellene így viselkedned velem, én csak mondtam!!
2015. júl. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!