Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbert miért vizionál...

Puzsér Róbert miért vizionál mindenhova női elnyomást meg gender valamit? Én fiú vagyok de tudom jól hogy a nőket elég sok attrocitás éri és semmi nem igaz abból amit levág.20f

Figyelt kérdés
2017. okt. 2. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyenjogúságot akar ő is, nem pedig pozitív megkülönböztetést. Ezzel van neki a baja.
2017. okt. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
És akik ellen felszólal, azok miért vizionálnak mindenhova férfi elnyomást?
2017. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%

Puzsérnak ez a trükkje ahhoz, hogy a köztudatban maradjon. Nem csak ez az egész nőgyűlöletesdi, hanem úgy általában a közéleti trollkodás és teljesen felesleges konfliktuskeresés más hírességekkel.

Még anno, amikor az egyik tehetségkutatóban volt a nagy megmondóember, adott egy interjút, amiben elmondta, hogy ez az egész őt full hidegen hagyja, és csak azért játssza a tahó állatot, hogy az emberek felfigyeljenek rá, rákeressenek a nevére, és aztán lássák, hogy amúgy ő intellektuális ember, akinek van üzenete is a habzó szájon kívül, és végül is jó lenne azt hinni, hogy a nők iránti ellenségeskedése is csak ennek a része, de hajlok rá, hogy ez szívből jön.

Tényleg nehéz eldönteni, hogy komolyan beszél-e, miközben olyan baromságokat írt ki az "apu azért iszik [...]" oldalára, hogy teljesen természetes, hogy a házas férfiak minden számukra tetsző nővel félrek...úrnak, hiszen ez egy ösztön, és a feleségük a házsártos börtönőr, mert rájuk kényszeríti a monogámiát, viszont olyan kitartóan áll ezek mellett a gondolatai mellett, hogy azt is nehéz elképzelni, hogy csak trollkodás az egész.

2017. okt. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ez beteg.... én sosem csalnám meg azt akit szeretek.... marha rosszul érezném magam....
2017. okt. 2. 21:16
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Az a gond a hármassal, és a többi hasonló emberrel, hogy részinformációkat közölnek annak tudatában, hogy a buta közönség (jelen esetben a kérdező, és még x számú ember, aki ezt olvassa) úgysem néz utána, hogy teljes képet nyerjen, csak bekajálja a féligazságot, ami valljuk be...hazugság. :) Jó taktika igazából, klasszikus.
2017. okt. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert igaza van nők már egyelöek kérdezö szerinted a férfiakat nem éri attrocitás.Csak a férfiak nem panszkodnak mert egyelö emebertásaik kiröhögik ökett.A lehetőséget kel megadni mindenkinek nem előnyöket szerintem ezzek adótak.Bárcsak ne lenne igaz amit mond de az ha én ilyen szervezetet alakitanák.Oda mennék minden nap az arabokhoz,indiába,afrikába addig el semm mennék amig ott ilyen nem lenne a helyzet mint Europában.De az hogy, a parlamentben több nő legyen meg vezető posztokon egyelő fizetés legyen jó látni mennyivel jobbak nők.Puzsér jól mondta csak jó sege gondolatokban nincs elöre jutás.A pl: amiket mondot abban nagy igazság van miért több a férfi hajléktalan,korai halálozás, 100 is mondhatnék de lehet melegnek mondanának mint a jobbik elnőkét.
2017. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Mert mostanában rászállt pár netes díszfeminista- szerintem pár dolog miatt okkal. Amúgy valamelyik femin mondta, ha ő vágna le ilyen kiabálást, mint a Puzsér, akkor mutogatnának rá, hogy nézd a hisztis nőt. Hát ebben igaza van a csajnak.

Másrészt Puzsérnál ez inkább médiahekk, csak sajnos a mostani követői (akik tibiatyás prolik nagyrészt) a mondandója felét sem fogják fel, csak azt hogy hú a feministák ellen van (pedig nem, Puzsér feminista, elég a régi filmkritikáit megnézni, érzékeny nyúl a témákhoz).

2017. okt. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
A kérdésed sem tudtad rendesem megfogalmazni, mert azt sem tudod, hogy Puzsér mikről beszél. Érdemes meghallgatnod a neten a műsorait és az előadásaid, ha tényleg választ akarsz kapni a kérdéseidre.
2017. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

"...hogy teljesen természetes, hogy a házas férfiak minden számukra tetsző nővel félrek...úrnak, hiszen ez egy ösztön, és a feleségük a házsártos börtönőr, mert rájuk kényszeríti a monogámiát..."


Miért, ÚGY ŐSZINTÉN, NEM ÍGY VAN?

2017. okt. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Amúgy fuss neki még1x és hallgasd meg a legutolsó 2 sznobjektívet, bár a feminista nő miatt egy kicsit idegőrlő. Ott a Youtube-on. Minden kérdésedre választ kapsz.
2017. okt. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!