Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni önbizalomhiány...

Mit lehet tenni önbizalomhiány ellen?

Figyelt kérdés

Nem csak a külsőmmel nem vagyok megelégedve, hanem azokkal a dolgokkal sem, amiket teszek/elérek.

Normális válaszokat légyszi 14/L



2015. júl. 17. 10:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sport, kell valami sikerélmény
2015. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sportoltam, de az orvos azt mondta, hogy abba kell hagynom! (Egyéb okok miatt)
2015. júl. 17. 10:38
 3/12 anonim ***** válasza:
az nem jó, akkor valami másban kell keresni. Azt meg csak te tudod.
2015. júl. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Több dolgot is csinálok, ami érdekel és azt mondják, hogy nagyon jól csinálom, de én nem tudom elfogadni.
2015. júl. 17. 10:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Mik azok a dolgok, amiket nem szeretsz magadban? Mik azok, amik más korodbeli emberben megvannak, de benned nem?
2015. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az alakomat utálom, bármit amit csinálok azzal nem vagyok megelégedve, hogy inkább el se kéne kezdenem semmit, mert akkor nem lesz mit elrontanom. Más lányok olyan szépek és minden fiú felfigyel rájuk, engem meg senki nem vesz észre.
2015. júl. 17. 10:55
 7/12 schocko ***** válasza:
Tényleg így van, aki szép, annak van önbizalma...
2015. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga párja, majd a tied is eljön. Egyelőre tanulj, év közben meg a barátnőiddel menj ide-oda, s majd kialakul.
2015. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát, a szépség szubjektív. Az én baráti körömben is így van, amelyik lány nekem gyönyörű, azon sokszor csak fogják a fejük hogy "Jézus, milyen csúnyácska". Mi a baj az alakoddal? Sok rajtad a felesleg? Akkor diétás ételeket egyél + sportolj. Sajnos a kövér lányok nem igazán tetszenek senkinek.
2015. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

A barátokról annyit, hogy folyamatosan kihasználnak/átvernek/hülyének néznek.


Nem vagyok kövér, van rajtam valamennyi felesleg, de 5 kg-tól tuti nem több.Csak nem tartom magam szépnek.

2015. júl. 17. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!