Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak egy jó része,...

A férfiak egy jó része, leginkább 30 fölött miért a 20-25% közötti testzsírt tartják ideálisnak?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen tartományban lévő férfitől hallottam már olyan mondatokat, hogy "hogy néznék én ki ennél vékonyabban" "egy férfira kell a tömeg". Miért nem a 15% körüli testzsírt tartják normálisnak és ideálisnak ami sokkal esztétikusabb és egészségesebb is?
2017. okt. 4. 16:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az izmos, szálkás pasikat, nekem taszító.

Persze hájtenger se legyen.

Hanem olyan masszív húsos, az a legszebb nekem :)

2017. okt. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

De a hús=izom.


Most akkor zsíros vagy izmos legyen?

2017. okt. 5. 19:04
 23/24 anonim ***** válasza:

Nálam nem ugyanaz.


Ami csúnya:


[link]


[link]



Ami nem:


[link]


[link]

2017. okt. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

De remélem te nem tartasz nyelvújító forradalmat, mivel a hús a harántcsíkolt izom. A zsír pedig a zsír.


Az pedig meglepő, hogy az első képen lévő teste csúnya a 3.-on lévő pedig szép. A 3. képen látszik, hogy az egészségtelen életmód miatt milyen állapotban van a bőre.

2017. okt. 6. 14:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!