Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem találnak meg...

Csak engem találnak meg mindig az ilyen "nyomorék" emberek?

Figyelt kérdés

A lényeg az, hogy felnőtt elméletileg komoly emberekről van szó,dolgoznak stb mint egy felnőtt. Viszont valami nagyon elvan velük csúszva én is dolgozok, de hozzájuk képest egy kicsivel ugye többet keresek ezzel nem is lenne baj, viszont soha nincs náluk cigi,kaja ilyesmi és amikor példuál átjönnek hozzám annyira természetesnek tunik nekik ,hogy ÉN adok nekik cigit,kaját hogy az valami elképesztő. Ha megyünk buliba általában nálam van a legtöbb pénz, mivelnem szeretek másra hagyatkozni tehát minimum egy 20-ast elszoktam venni ők is eltudnának ennyit, viszont sajnálják maguktól de azért elvárják hogy meghívjam őket stb.


Na nekem ebből elegem lett és elküldtem az összeset a p**ba megértették, azóta vesznek maguknak cigit és nem próbálnak kihasználni JA de mégis, ma is elhivtak hogy menjek velük bulizni ugye "ja de nálam nincs sok pénz" mindig ez a meghivó...vissza irtam, hogy leszarom akkor nem megyünk.


És egyből megvannak sértődve :D

Komolyan csak én látom azt, hogy milyen érdek emberek vannak? Tudomást sem vesznek magukról? Sokszor egyedül voltam ez miatt, sok lányt/barátnőmet elküldtem ez miatt..de pofátlanok komolyan mondom. Okés én sem vagyok szent én is már használtam ki embereket anyagilag szóval nem megszólni akarom őket teljes mértékben viszont, miért csodálkozik az ilyen ha megsértődnek rá?


Nagyon sokszor úgy érzem, hogy ilyen hülye haverjaim csak nekem vannak más is van ezzel igy?

Azt sem mondhatnám, hogy én lennék a csicskájuk mert igazából nekem van a legnagyobb tekintéjem köztük, szóval nem értem néha az embereket...25f


2017. okt. 7. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ilyen haverjaim voltak. Az lehet a "gond", hogy én szívesen adok mindig.
2017. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

volt ilyen régebben igen.

ilyenkor annyi volt,hogy oké,akkor te vezetsz én iszom.

vagyis kaptam egy sofőrt aznapra.

azon kívül ittam csajoztam a szórakozóhelyen,a potyázó meg fuvarozott minket a kocsimmal.

2017. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!