Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csinálják azok az emberek...

Hogy csinálják azok az emberek, akiket mindenki szeret? 🤔

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ők is szeretnek mindenkit. Nyitottak és nyitnak mások felé. Kedvesek, őszinték és odaadóak. Szeretetreméltóak.
2017. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Senkit sem szeret mindenki. Hitlert nagyon sokan szerették, de még többen utálták. Amúgy előbb adni kell a sok szeretetet, és aztán kapni is fogsz.
2017. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

nincs olyan akit mindenki szeret....

de általában sokat tesznek másokért és ez visszafordul rájuk

2017. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Csatlakozok, nincs olyan, hogy valakit mindenki szeret. Viszont általában érdekesebbek azok az emberek, akik nem hasonlítanak senkire, a maguk világában egyediséget mutatnak. Az érdekesebb emberekre több ember kíváncsi, és nyilván a több ember közül többen fogják szeretni.


Mindenki szerethető a megfelelő érdeklődő közönség által.

2017. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Szerintem a mai világban inkább azt szeretik nagyon sokan, akiben sablonosság van nem egyediség...
2017. okt. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
5-össel értek egyet, és ehhez még hozzátársul a nyalizás is😐
2017. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Képmutató, nyalizós, hazug férgek, akik ott támadnak hátba, ahol csak tudnak. sok ilyet ismertem és kivétel nélkül mind ilyen volt. Inkább ne szeressen az úristen se, minthogy ilyen féreg ember legyek.
2017. okt. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
már azt is meg kell magyarázni milyen mikor szeretnek?
2017. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Háát, most meglepődtem a válaszokon, mert én akiket ismerek és sokan (nem mindenki!) szeretnek, ők egyáltalán nem őszinték, és nem szeretnek mindenkit.

Hazudnak, nyaliznak. Hátba szúrják egymást, kétszínűek, alattomos emberek. Ne akarj ilyen lenni, inkább szeressen csak pár ember, de ők őszintén.

2017. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

"már azt is meg kell magyarázni milyen mikor szeretnek?"


Rám rámférne :S

2017. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!