Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy csinálják azok az emberek...

Hogy csinálják azok az emberek, akiket mindenki szeret? 🤔

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 21:19
1 2
 11/15 AliceGamer ***** válasza:

előttem lévő válaszolók mind leírták.

Vagy azokat akik természetükből adódóan kedvesek,barátságosak,nyitottak,őszinték,figyelnek másokra és ha valami baj van szívesen meghallgatják őket,tanácsot adnak(én ilyenek tartom magam).

És vannak azok akik kétszínűek sőt nem is,szinte már egy színes skála irigykedhetne rájuk meg képmutatóak,hazugok akik jól eladják magukat,és így sok buta ember ezt beveszi..van ilyen osztálytársam szörnyű amit leművel..és természetesen tanárok,diákok kedvence.

2017. okt. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nekem is új volt jó be is döltem nem csinálják csak szinészkednek.
2017. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Most jöttem új suliba,már mindenki szeret,előző sulimban is mindenki szeretett (rengetegen küldtek levelet stb..) pedig nem csinálok semmi mást,csak őszinte vagyok,és érdeklődöm a másik ember iránt.
2017. okt. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bihar Valatonon ***** válasza:
Azért ez a dolog egy iskolai témában teljesen más :D
2017. okt. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mimikornis, küldesz magadról egy képet? Én is szeretni akarlak:) (Nem perverzségből)
2017. okt. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!