Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vagdosás. Mit tehetnék?

Vagdosás. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Vagdosom magam, mivel megnyugtat, és imádom a vért.

Tudom hogy abba kéne hagynom, de egyszerűen nem megy. Mindig találok rá valami okot, emellett fel is izgulok tőle.

Ráfüggtem teljesen. Most már ez egyfajta pótcselekvés nálam. Próbáltam mással helyettesíteni, de eredménytelenül. Hogy tudnám mégis abbahagyni?

Köszönöm az értelmes válaszokat!

A kamaszpanasz.hu-t ismerem köszönöm, nincs szükség onnan kimásolt szövegre. Ellenben a tapasztalatok alapján válaszoló emberek hozzászólását nagyon értékelném:)

L



2017. okt. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a frontinnal. Bar en nem akarom abbahagyni es a vert en is imadom, egyutterzek veled :) irj privit ha szeretnel beszelni rola
2017. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem vágtam még magam sosem szval nincs tapasztalatom sincs benne. Irj privibe. Ez olyan tema amit hosszabban kell kitargyalni.
2017. okt. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Majd amikor meguntad a vagdosást, és rájössz hogy totál szétcseszted vele a tested, majd akkor fogod bánni, hogy ezt csináltad. Én is csináltam régen sajnos, szégyellem is keményen, és nem valami jó dolog az, ha nem tudod levenni a 40 fok melegbe nyáron a pulóvered, hogy nehogy meglássák, vagy csak gondolj arra hogy mit fog szólni hozzá a majd a párod.. Előbb-utóbb a szüleid is megfogják tudni ezt, és hidd el hogy fogod bánni majd akkor ha hetekre, vagy esetleg hónapokra bekerülsz miatta a pszichiátriára.

Jobb ha befejezed, sehova nem vezet.

2017. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, nem túl mélyen..... de valld csak nyugodtan, hogy csak karcolgatod magad.... idiota.
2017. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-es meglatjuk ha szembesulsz olyan problemakal mint o, te hogyan fogsz cselekedni
2017. okt. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!