Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék? Itt már csak a...

Mit tehetnék? Itt már csak a szakember segít?

Figyelt kérdés

Már több mint egy éve nagyon rosszul vagyok. Dióhéjban: gyakran fáj a fejem/hasam, soha nem vagyok kipihent, 13-4 óra alvássalis kimerült vagyok, fizikailag és lelkileg egyaránt. Nincs kedvem nagyon semmihez, legszívesebben egész napokat töltenék az ágyamban, vegetálva. Étvágyam nincs nagyon, néha pedig bármit megeszek. (173cm 55kg vagyok) Nagyon unom az életem, csak egy felesleges szenvedésként látom, gyakran vannak öngyilkossági gondolataim, de félek megtenni. Folyamatosan szorongok...

Majdnem egy éve vágom is magam, tudom "nem segít" meg "hülyeség". De alig bírok ki pár napot nélküle, megnyugtat, egy nagyon kis időre elfeledteti a gondokat. Nagyon gyakran vagyok üres, és az ellen is jó...

A közeli baráti körömből csak egy valaki tudja, de vele sem beszélek sokat, és nem is szeretném terhelni.

Itt már csak a dilidoki lehet a megoldás? Valakinek van valami jó tanácsa?

15/f



2016. márc. 30. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem dilidoki, pszichológus vagy pszichiáter. Szerintem keress fel egyet a saját érdekedben, hogy megolddjanak a problémáid és élvezni tud az életet.
2016. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hidd el, hogy később csak rosszabb lesz. Beszélj a szüleiddel erről és kísértesd el magad az első néhány alkalomra. Meglátod, hogy jót fog tenni, ki fog derülni, hogy minden félelmed irreális.
2016. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni, hogy mit élsz át nap mint nap! Én is vágtam magam... Voltam szörnyen kilátástalan helyzetben is, de mindig felálltam! Neked is talpon kell maradnod! Ha elesel is fel kell tápászkodnod! Írj, ha gondolod. Hadd segítsek! Ne tedd tönkre magad kérlek! Még előtted az élet! Hidd el, van kiút ebből az állapotból! Ha változtatni akarsz, márpedig nekem úgy tűnik, hogy szeretnél, akkor ha nehezen is, de menni fog!!! Kitartás!!! Menj el szakemberhez és vállald fel a problémáid!!! Nem szégyen, hidd el!!!

16/L

2016. jún. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!