Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetnek ellene? (tobbi lent)

Mit tehetnek ellene? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Egyedul erzem magam , ugy erzem senki nm figyel ram , senki nem torodik velem .Ez a fura erzest csak az otthonomon kivul erzem , pl a suliba . Otthon minden rendben van , szeretem a csaladom. A suliba bezarkozott , csendes , felenk lany vagyok , nem szeretem a tarsasagot . Ugy erzem depresszios vagyok. Nemreg elkeztem vagdosni az alkaromat.Legjobb baratnom nagyon segitokesz , de a fajdalmaimon o sem tud segiteni . Hogyan tudnak nem a bunkokra , es a mafla osztalytarsaimra figyelni , es csak azokkal foglalkozni akiket szeretek ? 15/L

2015. máj. 21. 17:57
 1/2 Mumusan ***** válasza:
Tudatosan. A vagdosás egy kényszer...ettől csak gyenge vagy. Hagyd abba. Válassz egy hobbit ami leköt. A suliban beszélgess a normálisakkal.
2015. máj. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Z 8.31 válasza:

Mivel van ,,legjobb barinőd" és a családdal sincs semmi para, ezért biztosan törődnek veled......önbizalom vagy szerelem hiányod van X))) bunkók? maflák? X) próbálj közel kerülni hozzájuk és máris nem lesznek azok..... és igen a vagdosást sürgősen hagyd abba, kár lenne egy ilyen fiatal lehetőségekkel teli embert elveszteni ;)

18F

2015. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!