Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kezelni egy 19...

Hogyan tudnék kezelni egy 19 éves beképzelt csajt meg egy 12 éves önző kamasz gyereket?

Figyelt kérdés
Pszichológiai szempontból szeretnék segítséget kérni! Pont ezt a két emberi tulajdonságot utálom az emberekben és erre ezt kapom két családtagomtól is. Hogyan tudnák velük értelmesen beszélni hogy ne húzzam fel magam? Magyarul hogy eltudjam őket fogadni?
2017. okt. 9. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, te kijük vagy?
2017. okt. 10. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyiknek az öccse a másiknap a bátya
2017. okt. 10. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te meg egy kamaszgyerek vagy... tudom ez hihetetlen, de veled legalább olyan nehéz lehet nekik, mint neked velük... ilyen az a kor.
2017. okt. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én ezt tudom és tisztába vagyok vele csak idegesítő hogy ilyen beképzelt és önző idióták
2017. okt. 10. 09:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Idõvel pont ezeket a tulajdonságokat fogod tudni a legjobban elviselni, mert hozzájuk szoksz. :D Akárhogy kezelheted, attól még az õ személyiségük nem fog megváltozni.

Max. a kistestvéredé, rá még tudsz hatni ebben a korban, próbálj meg beszélni vele határozottan, mint nagyobb testvér, ha olyan vagy akire hallgat, akkor be tudod folyásolni. Nekem is nagytestvérem van, és sokat írányított engem, amikor fiatalabb voltam.

2017. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!