Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Nektek tetszene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Nektek tetszene egy olyan lány akinek az alakja olyan Rubint Rékás lenne? úgyértem hogy izmos lenne? Lapos kockásabb has formás feszes popsi izom látszódna a karján nem férfiasan csak izlésesen?

Figyelt kérdés
Vagy jobban tetszene egy normális simán vékony csaj?
2012. szept. 16. 11:44
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Rubint Réka nekem nem tetszik, de csodálkozik is rajta ahogy látom.
2012. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Rainbowinthedark ***** válasza:
Inkább a második.(Nem az anorexiás fajtából hanem a normális vékonyból)
2012. szept. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
56%

na ezaz,amit UTÁLOK!!! egy nő legyen nőies!!!!!!!!!!!!! kerek popo,szép mellek ha kicsi kicsi ha nagy nagy nem érdekel. de nőies legyen könyörgöm ne izom ..fujjjjjjjjjjjjjjjj!


24/F

2012. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
52%
Nekem a Rubint Rékás jobban bejön.
2012. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mindegy, viszont a Rubint Réka alapból egyáltalán nem jó nő, ő maximum arra jó példa, hogy mit lehet elérni a sporttal ha már a természet nem áldott meg jó génekkel.
2012. szept. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy miért gondoljátok így:/ pedig az életben az a tapasztalatom h az izmosabb csajokat mindenki elismeri h milywn szép nő!az átlagosak meg szerintem később elég biztos h elhíznak mert általában lusták is.na de nekem fura h nektek nem tetszene jobban egy sportos csaj mint egy átlag testű.
2012. szept. 16. 11:53
 7/32 anonim ***** válasza:
57%
Rubint Rékától hányok...meg az ilyen izmos nőktól. Az nem nőies ha az izomtól feszül a teste egy nőnek. Inkább legyen fölösleg rajta mint feszülő izom. A nőn legyen mit fogni. Sok csaj se szereti az izom állat pasikat, mi sem az izom állat nőket. Ráadásul már őt is csak a plasztika meg a pénz tartja össze..
2012. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! Ha Te attól tartanád magad jobb nőnek, hogy úgy nézel ki, mint Rubint Réka, akkor vágj bele, és csináld. Ne az határozza meg, hogy a fiúk mit gondolnak, úgyis lesz majd akinek tetszik, lesz akinek nem. A jelenlegi alakod is van akinek tetszik, van akinek nem. De ha olyat szeretnél, és elérnéd, MAGADNAK tetszenél jobban.
2012. szept. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
En csak a tokeletessegre torekedek!azt hittem h ez a test mindenkinek tetszik szinte.de kerek popsija mindenkinek a sporttol lesz szoval:D
2012. szept. 16. 12:28
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

Rubint nénitől vonatkoztassunk el egy kicsit, mert ő kb mindenkinek ellenszenves, és a testalkata sem az optimális izomscsaj iskolapéldája. Nemtom miért, de ő spec nekem nem jön be, pedig odavagyok az izmoscsajokért.

De már látszik a racionális gondolkodás teljes hiánya, ha meghallják egy mondatban az izmot és a nőt, rögtön a végletekre gondolnak, lásd 7. válaszoló "izom állat nő"... Aki meg fujjozza az izmot a nőn, elmondom, hogy ha formákat akar, akkor azt az izom adja, de hát tetszhet neki legálisan a folyó zsírdisznó (ami izom nélkül akár pár kiló felesleggel is folyik), vagy éppen a most divatos elöl deszka, hátul léc.

Barátnőm kondizik velem, már szedett magára némi izmot, és SOKKKAL jobb alakja van, mint az utcán a random csajoknak. Azok szörnyűek. Az a sok beesett mellkas, görbe hát, szerencsétlen testtartás, formátlan karok... sose fogom megérteni, hogy mi ebben a szép, de hát valószínűleg sokan csak a lukat látják bennük. Én egy csöppet igényesebb vagyok.

Hozzá kell tenni azokat a rémostoba tévhiteket is, amik a sporttal, kondizással, izmos emberekkel kapcsolatosak, orbitális ipari marhaságokat lehet sokszor olvasni, kezdve a felfújtsággal a gonosz műporokon át az agresszióig. Például elmesélem, hogy a szálkás forma nem tartható ám sokáig, aki úgy néz ki, az csak versenyszezonban olyan, az év többi részében fedi zsír a tagjait, ugyanis izomfelszedéskor zsír is jön. Az offseasonos fitness/forma csajok jelentős nyáltengert tudnak maguk után hagyni...


És hogy képekkel is illusztráljam: ők is milyen randák, ugye?

[link]

[link]

[link]

2012. szept. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!