Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek úgy férfiasan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek úgy férfiasan, ha tudom, hogy egyelőre a testalkatom miatt minden lány undorodik tőlem?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül elhanyagoltam magam az utóbbi időben, szóval nem 5 perc lesz javítani a helyzeten, helyrehozni.

Hogy érezhetném magam jól annak ellenőre, hogy gusztustalan vagyok?


2015. febr. 1. 06:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez egyik ok lehet . Azon is filózz el ha minden rendbe lenne volna akkor is csaj ? Az anyagiakat miért nem vagyok nagyobb fél fejjel stb mentségek jöhetnek elő .
2015. febr. 1. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még egy hülye, aki szerint csak a külső fontos. Akkor nyilván neked is csak a külső számít, a barbik pedig a kockahasra meg a vastag pénztárcára buknak! Ahhoz tartsd magad!
2015. febr. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

úgy, hogy kezdj el változtatni! még ma, ne tologasd! amikor elindul a folyamat, már akkor lényegesen jobban fogod érezni magad a bőrödben.

egyébként mi a gond? elhíztál?

2015. febr. 1. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom, hogy csak a külső a fontos, viszont tudom, hogy számít az is, és jelenleg emiatt elég nagy hátránnyal indulok.
2015. febr. 1. 06:53
 5/11 anonim ***** válasza:

A férfiasság belülről fakad.

Nyilván a külsőd is segíthet ebben. A lényeg, h azonnal neki látsz a változtatásnak.

2015. febr. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy barátom mondása: A jó p..a sokat ér, de a jó fax megfizethetetlen. Ehhez tartsd magad !
2015. febr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kezdj el még ma változtatni, gondolom túlsúlyos vagy, ha igen akkor kezdd el ma, igaz kell pár hónap mire látható eredménye lesz, és gondolom a főbb bajod az hogy ezzel el van nyomva az önbizalmad, rossz a kisugárzásod és gondolom alapjáraton mogorva, keserű képet vágsz. Ha beindult a változás és kezdenek majd dicsérni, az önbizalmad javulni fog és sokkal jobb lesz majd a kisugárzásod is egy idő után.
2015. febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Irány a sport, csak légy kitartó!!
2015. febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne a hátrányaidon agyalsz. Nőként mondom: az egyik leggyakoribb oka annak, hogy egy pasi iránt elveszítjük az érdeklődésünket, az pont ez. Amikor megszólal, hogy "tudom, most még elég ocsmány vagyok, de pár hónap és kigyúrom magam" - és ennyi. Előtte fel se tűnt, hogy bármi baj lenne vele, hiszen azért is beszélgetünk. Utána csak arra tudunk gondolni, hogy úristen, hogy képes valaki magáról így gondolkozni? És emiatt veszíti el az illető a férfiasságát a szemünkben.


Gondolj magadra úgy, mint aki jó pasi, most ugyan pont elhanyagolta magát, de ezen nemsokára változtat. De még ezt se mondd a lánynak. Csak azt érezze, hogy alapvetően jó pasinak tartod magad. Eszméletlen sokat számít.

2015. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A kisugárzás és a magabiztosság a Nummer 1, ezt jegyezd meg!

L

2015. febr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!