Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem gondolkodok?

Miért nem gondolkodok?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nincs semmi mentális betegségem. Egyszerűen a logikai és stratégiai játékoknál nem gondolkodok, mármint csak össze vissza nyomkodok.(Mintha kikapcsolna az agyam és ösztön/kedvszerűen csinálnám.) (Kivéve a vidd át a kecskét,káposztát,farkast,embert játék meg néhány egyéb. Ott használom az eszem)Lehet, hogy nem érdekel a játék és azért? Olyan mintha valami mindig blokkolni akarna főleg amikor emberek ellen játszok pl.: amőbát, ötödölőt meg ilyeneket. Annyira zavar engemet.

2017. okt. 9. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű nem érdekel az adott játék
2017. okt. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem érzed/gondolod úgy, hogy megéri a fáradságot gondolkodni rajta. Én is így szoktam egyébként, mert gondolkodni rengeteg energia. tudom ha rávenném magam tudnék benne fejlődni, és miután ráállt az agyam már úgy könnyebb lenne, de általában ahhoz is túl lusta vagyok (nem érzem úgy, hogy megérni az erőfeszítést), hogy megváltoztassam valamivel kapcsolatban ezt a gondolkodásmódom. (bár az is lehet, hogy inkább valami alacsony szintű félelem: tudom, hogyha úgy gondolnék rá, hogy megéri, akkor energiát fektetnék bele, és ezt öntudatlanul is elutasítom mert jelenleg úgy érzem/gondolom, hogy nem éri meg)


Szóval ez egy nehéz esett.


Egyébként a zárójeledben említett logikai játékokat nem lehet ösztönből játszani, tehát nincs más választásod, mint gondolkodni rajta.

2017. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mivel csak agyzsibbasztó játékokról beszélsz... fejleszteni meg hondolom nem fejleszted az agyad, csak csorgatod a nyálad a játékok előtt... olvass, matekozz, rajzolj, zsonglőrködj, keress olyan hobbikat, amik használják, nem csak kohasznállják az agyad...

Na meg sportolj, mert a zoxigén is nagyon hasznos.

2017. okt. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Kihasználják... bocsi nagyok az ujjaim :D
2017. okt. 10. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké. Olvasni mindennap szoktam, zsonglörködni egtanultam unalmamban úgy mint horgolni, hímzni, meg egyéb finomságok. Memória játék, rajz,festés,matek gyors fejszámolás.Arab abc, Japán hiragana abc.
2017. nov. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!