Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan ne foglalkozzak mások...

Hogyan ne foglalkozzak mások véleményével?

Figyelt kérdés
Túlságosan is befolyásol a mindennapokban. Még idegenek előtt sem merek megszólalni, pedig idegenek. Nagyon próbálok mindenkinek megfelelni és nem akarok ilyen lenni, navyon rossz. Ha megyek az utcán, figyelem, hogy kinéz. Nagyon frusztrál ha észreveszem, hogy épp valaki figyel, pedig tudom, hogy csak ilyenek az emberek, de ki nem állhatom. Szóval ilyeneken görcsölök. Hogyan lazuljak?
2017. okt. 11. 15:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Nagyon rossz és ki néz,nem kinéz.
2017. okt. 11. 15:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Első lèpèskènt meg kell találni az okát ès csak utána tudod megszüntetni.Általában az ilyen embereknek nincs önbizalma, azèrt mert nem tudja önmagát elfogadni.Az önbizalomhiány általában abbòl adòdik, hogy nem tetszik a külsőd, vagy rossz tapasztalataid vannak párkapcsolat vagy baráti kapcsolatok terèn, vagy nem teljesìtesz jòl bizonyos feladatokban (suli, munkahely) stb.Gondolkozz el ezen, hogy mivel nem vagy elègedett, ès ha meg van, azon kell változtatni, hogy rendbe jöjjenek a dolgok. Pszichològus tud segíteni, ha egyedül nem megy.
2017. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak saját magadnak és azoknak akarj megfelelni, akik sokat jelentenek a számodra. Senki másnak nem kell. Én is ebbe a hibába estem és nagyon ráb@tam.
2017. okt. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ez nem ilyen egyszerű. Hogyan érjem el? Az agyam felfogja, hogy nem kell senkinek sem megfelelnem, csak magamnak meg a szeretteimnek, de a továbbiakban megy minden a régi kerékvágásban. Mintha az agyam megtagadná a parancsot.
2017. okt. 11. 17:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Értelek, nálam is fennáll ez, és emiatt nagy sok rossz ember megpróbál kihasználni. Sajnos még én magam se tudom, hogy mia a megoldás, de keménynek kell lenni, le kell pattintani az energiavámpírokat.
2017. okt. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!