Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én vélem elég érettnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vélem elég érettnek a lányt, vagy ne foglalkozzak senkinek a véleményével?

Figyelt kérdés

Jó, tudom, ne foglalkozzak mások véleményével, de... Beleszerettem egy nálam jóval fiatalabb lányba (21). Egyedül vezeti a háztartást, egyedül él. Főz, mos, takarít, bevásárol, rend van nála mindig. E mellett egyetemre jár és dolgozik is. Nem mellesleg intelligens is, bármiről lehet vele beszélgetni. Az a fajta lány, akivel órákig lehet beszélgetni (!!! nem az van, hogy egy lélegzet vétellel 2 órát beszél és te csak hallgatsz) megállás nélkül, főként, ha megnyílik neked. Nem jár el bulizi sem. Sugárzik belőle, hogy őszinte, jó lélek és nem bántana, gázolna át senkin.


Eddig fiatalabb barátnőim voltak, a volt feleségem is idősebb volt nálam 12 évvel, amik miatt pár családtagomtól kaptam a savat. De ez a lány mindenkinél fiatalabb és nincs türelmem a családtagjaimat hallgatni, hogy 'már megint egy kis cafkával jöttél össze'.


Ti mit tennétek?


Túl a negyedik X-en / F



2015. febr. 3. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Megfogtad az Isten lábát!
2015. febr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A családját nem választhatja meg az ember, viszont a barátait, barátnőit igen. Ha ennyire ígéretes a leányzó, akkor miért ne próbálhatnád meg vele?
2015. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Szerelemben nem számít a korkülönbség. DE gondolj bele ha ő 28 évese szül neked egy gyereket akkor annak a gyereknek te szinte nagypapája lennél....Hiába érett ahhoz hogy főzzön mosson takarítson, vannak dolgok amik nincsenek meg egy 21 éves lányba de egy 35-40 évesben igen. És itt a tapasztalat is fontos tényező...Szinte az apja lehetnél.
2015. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Használd ki az életet amíg lehet.

Nem szeretnélek leöregezni, de már nem leszel fiatalabb.

Használj ki mindent, amit lehet.

Főleg egy ilyen lányt ne hagyj elveszni.

2015. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ekkora korkülönbség legkésőbb akkor fog kiütközni, ha te már a 60-as éveidet taposod. De gondolom, ezzel nem mondok újat, a szíved mélyén te is tudod.


Ennek ellenére én azt mondom, hogy ha tényleg szeretitek egymást és nemcsak szerelmesként, hanem társként, barátként is együtt tudtok működni, ne hallgassatok a családra. Ez a ti döntésetek, a ti életetek.

2015. febr. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gyerek már. Hajrá!
2015. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia. Én vagyok a 6-os.

Párom és köztem 17 év van. Nem a korkülönbség a lényeg, hanem hogy hol tart az életben és hogy egyezik-e az utatok. Nem gyerek már, felnőtt dolgozó nő. Senkinek semmi köze hozzá.

A rokonoknak meg el lehet magyarázni, hogy a hölgy nem egy iskolás pátyolgatni való kislány. Tiszteljenek téged annyira, hogy nem ugatnak bele a párválasztásodba. Senkit nem bántasz vele és törvényt sem sértesz.

2015. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mit adnék egy ilyen lányért...

Gyerünk, tedd, amit tenned kell!

2015. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!